Laika ziņas
Šodien
Sniegs

Eiropa

Vācijā rekordaugsts jauno Covid-19 gadījumu skaits

Vācijā diennakts laikā apstiprināto jauno Covid-19 gadījumu skaits sasniedzis 39 676, kas ir augstākais rādītājs kopš pandēmijas sākuma, trešdien pavēstīja Roberta Koha institūts (RKI).

Latvija pakāpusies līdz piektajai vietai starp ES un EEZ valstīm ar visaugstāko Covid-19 inficēšanās līmeni

Latvijā turpinot augt inficēšanās ar Covid-19 līmenim, bet daudzās citās Eiropas valstīs saslimstībai mazinoties, Latvija ir pakāpusies līdz piektajai vietai starp 30 Eiropas Savienības (ES) un Eiropas Ekonomikas zonas (EEZ) valstīm, kurās ir visaugstākais inficēšanās līmenis ar Covid-19, liecina Eiropas Slimību un profilakses centra (ECDC) apkopotie dati.

Eiropa nevēlas redzēt Krievijas algotņus Mali

Mali valdības nodoms slēgt līgumu ar Krievijas privāto militāro kompāniju Vagner izraisījis negatīvu reakciju Eiropas Savienībā. Eventuālo vienošanos ar kompāniju, kuras īpašnieks esot Krievijas prezidentam Vladimiram Putinam pietuvinātais Jevgeņijs Prigožins, kritizējušas Francijas un Vācijas amatpersonas, bet šonedēļ ES augstais pārstāvis ārlietu jautājumos Žuzeps Borels brīdinājis, ka šādas vienošanās noslēgšana var nopietni ietekmēt ES un Mali attiecības.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide