Laika ziņas
Šodien
Migla

Eirovīzija

Eirovīzijā triumfē bukmeikeru favorīts

Sestdien, 18.maijā, Telavivā rīkotajā 64.starptautiskājā Eirovīzijas dziesmu konkursa finālā par uzvaretāju tika atzīts bukmeikeru favorīts Nīderlandes mākslinieks Dankans Lorenss ar dziesmu Arcade.

Grupa Carousel nesasniedz Eirovīzijas finālu

Izraēlas pilsētā Telavivā ceturtdien notikušajā Eirovīzijas dziesmu konkursa otrajā pusfinālā ar dziesmu That Night sacentās Latvijas grupa Carousel, kas diemžēl nav sasniegusi lielo finālu.

Cīņa par Eirovīzijas stikla mikrofonu Telavivā

Šodien, 14. maijā, Telavivā sākas cīņa par 64. Starptautiskā Eirovīzijas dziesmu konkursa uzvarētāja titulu un ikonisko stikla mikrofonu. Pirmajā pusfinālā uz Telavivas Expo arēnas kāps septiņpadsmit valstu pārstāvji, kuru vidū būs arī Igaunijas dalībnieks zviedru mākslinieks Viktors Krons ar kompozīciju Storm.

Svētdienas vakarā Telavivā atklās Eirovīzijas konkursu

Svētdienas vakarā Telavivā oficiāli tiks atklāts 64. starptautiskais Eirovīzijas dziesmu konkurss, aģentūrai LETA pavēstīja projekta Supernova 2019 komunikācijas vadītāja Līga Andžāne. Latviju šogad konkursā pārstāv grupa Carousel ar dziesmu That Night.

Ukraina šogad Eirovīzijā nepiedalīsies

Pēc vairāku nacionālās atlases fināla dalībnieku atteikuma Ukrainas nacionālā raidsabiedrība nolēmusi nesūtīt valsts pārstāvjus uz Eirovīzijas starptautisko dziesmu konkursu Izraēlā.

Eirovīzija: Lētākā biļete uz dziesmu konkursa finālu Telavivā - 280 eiro

Šī gada Eirovīzijas starptautiskā dziesmu konkursa rīkotājs Izraēla otrdien atklājis pasākuma biļešu cenas, un tās ir rekordaugstas. Lētākās fināla biļešu cenas ir 1150 šekeļi (280 eiro), bet dārgākās VIP biļetes maksā 2000 šekeļus (488 eiro), paziņoja Izraēlas sabiedriskā raidorganizācija Kan, kas pārraidīs konkursu.

Karuselis ir iegriezies

Uz Eirovīziju Telavivā dodas duets Carousel ar dziesmu That Night

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide