Laika ziņas
Šodien
Apmācies

ES fondi

Aiztur policistu, NVA darbinieku un privātpersonu par ES finansējuma izkrāpšanu

Iekšējās drošības birojs (IDB) aizdomās par Eiropas Savienības (ES) fonda projekta iespējamu finansējuma izkrāpšanu, nodarbinot personas ar invaliditāti, aizturējis Valsts policijas amatpersonu, Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) darbinieku un privātpersonu, aģentūru LETA informēja IDB.

Ziņojums: Šogad no ES fondiem neatbilstoši iztērēti 765 600 eiro

Šā gada pirmajā pusgadā no Eiropas Savienības (ES) fondiem neatbilstoši iztērēti 765 600 eiro, liecina Finanšu ministrijas (FM) sagatavotais ziņojums par ES fondiem. FM norādīja, ka 2018. gada pirmajā pusgadā ES fondu līdzfinansētos projektos kopumā konstatētas 77 neatbilstības par 765 600 eiro, kas ir par 11% vairāk, nekā attiecīgajā laika posmā pērn. Lielāko daļu jeb 95% no neatbilstībām Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) konstatējusi iesniegto maksājuma pieprasījumu un to pamatojošo dokumentu pārbaudēs.

Eksperts: ES fondi būs pieejami arī turpmāk, bet nauda jāiegulda inovācijās un zaļajā domāšanā

Pēc 2020. gada Latvijai būs pieejami Eiropas Savienības (ES) fondi, bet tie jāiegulda inovācijās un zaļajā domāšanā, aģentūrai LETA norādīja Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā vadītāja vietnieks Andris Kužnieks. Viņš atzina, lai gan vēl pavisam nesen Latviju pāršalca runas, ka ES finanšu atbalsts nākamajā plānošanas periodā, proti, no 2020. gada būs niecīgs, vai pat tā nebūs vispār, nu redzam, ka bažām nav pamata.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide