Laika ziņas
Šodien
Migla
Piektdiena, 1. decembris
Emanuels, Arnolds

Finansējums

Nākamā gada prioritātes: drošība, izglītība un veselība

Par finansējuma nepietiekamību virknei nozaru, nespēju efektīvi izlietot visus ES fondu līdzekļus un nākamā gada budžeta izlietojuma plāniem kopumā Rūta Kesnere (LETA) sarunājas ar Finanšu ministrijas valsts sekretāri Baibu Bāni.

Siliņa: Publiski varēs sekot līdzi veselībai piešķirtā papildu finansējuma pamatojumam

2024.gada budžeta projektā veselībai paredzēti papildu 275 miljoni eiro, un par atsevišķām finansējamām lietām veselības ministrs Hosams Abu Meri (JV) ziņos valdībai, ļaujot arī sabiedrībai sekot līdzi naudas izlietojuma pamatojumam, šodien Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēdē pavēstīja Ministru prezidente Evika Siliņa (JV).

IZM piedāvās pāriet uz jaunu skolu finansēšanas modeli

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) piedāvās pāriet uz jaunu skolu finansēšanas modeli, kurā būs skaidri definēta pedagoga alga, lai izbeigtu līdz šim pieredzēto "bumbiņas mētāšanu" starp pašvaldībām un valsti, intervijā TV3 raidījumam 900 sekundes sacīja izglītības un zinātnes ministre Anda Čakša (JV).

Krīze bija zināma jau gada sākumā

Par samilzušajām problēmām laboratorisko izmeklējumu finansēšanā Guntars Gūte sarunājas ar ārstu un sabiedrisko darbinieku Pēteri Apini.

FM: Jauno prioritāšu finansēšanai pieejamā fiskālā telpa nākamgad ir 148,4 miljoni eiro

Jauno prioritāšu finansēšanai pieejamā fiskālā telpa 2024.gadā ir 148,4 miljoni eiro, 2025.gadā - 450,3 miljoni eiro un 2026.gadā - 684,3 miljoni eiro, teikts Finanšu ministrijas (FM) izskatīšanai valdībā sagatavotajā informatīvajā ziņojumā par makroekonomisko rādītāju, ieņēmumu un vispārējās valdības budžeta bilances prognozēm 2024., 2025. un 2026.gadā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide