Laika ziņas
Šodien
Migla

Gruzija

Agri vai vēlu Eiropā būsim kopā

Gruzijas vēstniece Latvijā Tea Maisuradze par savas valsts ceļu uz ES un NATO, 2008. gada 7. augusta Krievijas pilna mēroga militārās agresijas sekām un šīsvasaras protestiem.

Putins neatbalsta sankciju noteikšanu Gruzijai

Krievijas prezidents Vladimirs Putins otrdien paziņojis, ka neatbalsta sankciju noteikšanu Gruzijai, šādi izsakoties pēc parlamenta aicinājuma valdībai ierobežot tirdzniecību ar Kaukāza kaimiņvalsti.

Gruzijas prezidenta amatā pirmo reizi ievēlēta sieviete

Gruzijā trešdien notikušajā prezidenta vēlēšanu otrajā kārtā ir uzvarējusi valdošās partijas atbalstītā kandidāte, bijusī ārlietu ministre Salome Zurabišvili, kas kļūs par pirmo sievieti Gruzijas prezidenta amatā, ceturtdienas rītā paziņoja centrālā vēlēšanu komisija.

Putins sola atbalstīt Gruzijas separātiskos reģionus

Krievijas prezidents Vladimirs Putins piektdien Gruzijas separātisko reģionu Dienvidosetijas un Abhāzijas līderiem solīja, ka Maskava darīs visu, kas ir tās spēkos, lai garantētu to drošību.

Merkele: Gruzija NATO netiks uzņemta paātrinātā kārtībā

Vācijas kanclere Angela Merkele piektdien izslēdza iespēju, ka Gruzija NATO varētu tikt uzņemta paātrinātā kārtībā, kaut arī alianses līderi vēl pirms desmit gadiem solīja, ka Gruzija eventuāli NATO tiks uzņemta.

Gruzijas premjerministrs paziņo par demisiju

Gruzijas premjerministrs Giorgijs Kvirikašvili trešdien paziņoja par atkāpšanos no amata, šo lēmumu izziņojot pēc vairākiem valdības pretinieku protestiem, kas iezīmēja dramatisku kabineta popularitātes kritumu.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide