Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus

Gulbenes novads

Pulcēšanās aizlieguma laikā Gulbenes pašvaldība slepus sarīkojusi semināru

Covid-19 pandēmijas dēļ noteiktā pulcēšanās aizlieguma laikā Gulbenes pašvaldība ar domes priekšsēdētāja un izpilddirektora atļauju slepus sarīkojusi trīs dienu klātienes semināru, par kuru Valsts policija sākusi administratīvā pārkāpuma lietvedību, vēstīja TV3 raidījums Nekā personīga.

Mēģinās pārliecināt, ka viss būs labi

Jaungulbenes pagastā atrodas mežs 142 hektāru platībā, kas oficiālajos dokumentos tiek saukts par nekustamo īpašumu Sils. Gulbenes novada dome sarīkojusi izsoli, pircējs ir atrasts un pat nauda pārskaitīta, tomēr pēdējā domes sēdē deputātu vairākuma balsu tomēr pietrūka, lai izsoles rezultātus apstiprinātu. Iemesls ir iebildumi, ka mežs, kas vietējiem iedzīvotājiem ir ne tikai ogu un sēņu avots, bet tiek uzskatīts par nozīmīgu visa novada vērtību, nonāks privātīpašumā, turklāt patiesā labuma guvēji ir zviedri. Mežs nosolīts par 888 000 eiro.

Sakārtos ūdenssaimniecību Galgauskā un Ozolkalnā

Gulbenes novada domes sēdē deputāti nobalsoja par divu apjomīgu ūdenssaimniecības projektu tehniski ekonomisko pamatojumu apstiprināšanu Beļavas pagasta Ozolkalnā un Galgauskas pagastā, vēsta portāls dzirkstele.lv.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide