Laika ziņas
Šodien
Migla
Sestdiena, 13. aprīlis
Egils, Egīls, Nauris

In memoriam

Mūžībā devusies keramiķe, porcelāna apgleznotāja Antoņina Paškēviča

Ceturtdien, 14. martā, mūžībā aizgājusi keramiķe, porcelāna apgleznotāja Antoņina Paškēviča. Atvadīšanās no mākslinieces Antoņinas Paškēvičas notiks 20. martā, plkst. 14.00, Rīgas kremācijas centra Lielajā zālē, Varoņu 3A, Rīgā, informēja Latvijas Mākslinieku savienības (LMS) vadītājs Igors Dobičins.

Šo dzejoli rakstīšu es rīt

Juris Kulakovs (1958–2024), Latvijas rokenrola karalis, ir miris, un lai dzīvo karalis, jo, kā reiz ar sev raksturīgo patosu teicis pats: "Tas, kuru pēc nāves neaizmirst, tas ir dzīvs joprojām..."

Ar azartu un vieglu smīnu

Leļļinieku Visuma apdzīvotājs un veidotājs Māris Putniņš (1950–2024) savu vārdu Latvijas kultūrvēsturē ierakstījis ne tikai ar slaveno Avārijas brigādi, bet arī savulaik skandalozo Zīlīti un vairākiem "sānsoļiem", kas tikai apliecinājuši viņa daudzpusību un talantu.

Mūžībā devies tēlnieks Aivars Gulbis

Mūžībā devies tēlnieks Aivars Gulbis (14.01.1933.-10.01.2024.), informēja Latvijas Mākslinieku savienības (LMS) vadītājs Igors Dobičins.

Baznīcā, krogā un ballē. Šeins Makgovans

Šīs SestDienas iznākšanas dienā, 8. decembrī, zemes klēpī tika guldīts pagājušajā nedēļā mirušais īru mūziķis Šeins Makgovans. Viņa trakulīgās uzdzīves nereti pievērsušas lielāku uzmanību par radošo darbību, taču, kā sacījis amerikāņu rokmūzikas veterāns Brūss Springstīns, – paies 100 gadu, daudzas pašreizējās zvaigznes jau būs aizmirstas, bet Šeina dziesmas ļaudis dziedās joprojām

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide