Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +20 °C
Skaidrs
Sestdiena, 20. augusts
Bernhards, Boriss, Rojs

Indriķis Muižnieks

Valsts dotētu augstāko izglītību vēl neredzēsim

Par Latvijas Universitātes kārtējiem tiesu darbiem, par politiķu parādiem augstākās izglītības un zinātnes likumdošanā, par īstermiņa risinājumiem, par lieso nozares finansējumu un nule darbu sākušajām augstskolu padomēm Aismas Orupes saruna ar LU rektoru Indriķi Muižnieku.

Valdība nepārsūdzēs tiesas lēmumu Muižnieka lietā

Viedokļiem daloties, Ministru kabinets šodien lēma nepārsūdzēt Administratīvās rajona tiesas lēmumu, ar kuru atzīts par prettiesisku valdības lēmums Indriķi Muižnieku neapstiprināt Latvijas Universitātes (LU) rektora amatā, aģentūru LETA informēja izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska (JKP).

Šuplinska apšauba tiesas spriedumu Muižnieka lietā

Izglītības ministrei Ilgai Šuplinskai (JKP) nav pārliecības par Administratīvās tiesas sprieduma pareizumu lietā par Indriķa Muižnieka neapstiprināšanu Latvijas Universitātes (LU) rektora amatā, izriet no ministres sacītā žurnālistiem.

Arī tiesā Muižnieks un IZM nenonāk pie kopsaucēja mierizlīgumam

Administratīvās rajona tiesas Rīgas tiesu nams šodien sāka skatīt strīdu starp Izglītības un zinātnes ministriju (IZM) un Latvijas Universitātes (LU) rektora amatā neapstiprināto Indriķi Muižnieku un tiesas sēdes sākumā abas puses nespēja nonākt pie kopsaucēja, kas veicinātu mierizlīguma noslēgšanu.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide