Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +1 °C
Apmācies
Piektdiena, 19. aprīlis
Vēsma, Fanija

Ivo Fomins

Video: Ivo Fomins publicē jaunu dziesmu un izsludina lielkoncertu Liepājā

Dziedātājs un dziesmu autors Ivo Fomins pēc vairāk nekā gada pārtraukuma un intensīvas koncertēšanas izpārdotās koncertzālēs, publicē jaunu dziesmu un video. Dziesmas Vēl viens pagrieziens mūzikas autors ir Ivo Fomins, savukārt dziesmas vārdus arī šoreiz rakstījis, teju visu Ivo iepriekšējo hitu līdzautors, Guntars Račs.

Dziedātājs Ivo Fomins 55 gadu jubileju svin ar plašu koncertturneju

Dziedātājs Ivo Fomins sestdien, 4.martā, svinēs 55 gadu jubileju. Gan par godu tai, gan, svinot 30 uz skatuves pavadītos gadus, mūziķis ir izsludinājis savas šā pavasara un vasaras jubilejas koncerttūres 30 gadi uz skatuves un Jūsu sirdīs papildkoncertus.

AUDIO: Ivo Fomins dzimšanas dienu svin ar pirmatskaņojumu

Ceturtdien, 4.martā mūziķis Ivo Fomins svin dzimšanas dienu un šoreiz viņš to atzīmē ar pirmatskaņojumu – tieši šodien klausītājiem tiek piedāvāta jauna dziesma “Dažreiz”.  Dziesmas teksta autors ir Guntars Račs, mūziku sacerējis pats jubilārs. “Dziesma ir ļoti personīga, tas ir stāsts par mani pašu,” atklāj Ivo. “Šķita svarīgi to ierakstīt labāk par citām dziesmām un šķiet, ka tas izdevās. Rakstījām Liepājā, bet miksējām Rīgā pie Māra Priedes. Dzimšanas diena man ir pārdomu laiks par padarīto un to, kas vēl jāpaveic.”

Ivo Fomins dzimšanas dienu svinēs ar pirmatskaņojumu

Ceturtdien, 4.martā mūziķis Ivo Fomins svinēs dzimšanas dienu, to atzīmējot ar pirmatskaņojumu, informēja Klāss Vāvere, “Mikrofona ieraksti”. Tieši šajā dienā plkst. 15.15 Radio SWH ēterā pirmo reizi tiks atskaņota Ivo jaunā dziesma “Dažreiz”, kuras tekstu sacerējis Guntars Račs, savukārt melodiju – pats jubilārs.

AUDIO: Ivo Fomins izdod jaunu dziesmu “Laid lai notiek”

Dziedātājs Ivo Fomins šonedēļ laidis klajā jaunu dziesmu “Laid lai notiek”,  informē mūziķa pārstāvis Guntars Račs.Mūziku sarakstījis I.Fomins, savukārt tekstu Edmunds Aizkalns, kurš šobrīd uzsācis jaunu labdarības projektu Project Of Light. Šajā labdarības kustībā, iesaistījies arī Ivo Fomins. Dziesmas ierakstā un producēšanā piedalījusies visa Ivo Fomina pavadošā grupa — ģitārists Roberts Dinters, bundzinieks Uldis Knapšis un basģitārists Kristaps Leitis.

AUDIO: Grupa “Iedomu spārni” un Ivo Fomins ierakstījuši kopīgu dziesmu

Grupa “Iedomu spārni” ierakstījuši kopīgu dziesmu ar dziedātāju Ivo Fominu, informē mūziķu pārstāvis Guntars Račs (Mikrofona ieraksti). Dziesma “Viss vienmēr būs tāpat” jau nosūtīta visām Latvijas radio stacijām.  Grupas “Iedomu spārni” līdere Ieva Zēģele komentējot šo sadarbību saka – “Līdz šim ar Ivo mūsu ceļi nebija krustojušies.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide