Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +12 °C
Skaidrs
Ceturtdiena, 6. oktobris
Monika, Zilga, Zilgma

Jānis Šipkēvics

Video: Shipsea kopā ar reperi Ūgu vienojas dziesmā Dunka

Pie skatītājiem nonācis video dziesmai Dunka, ko izpilda Jānis Šipkēvics un repere Ūga. Šī dziesma ir daļa no Shipsea jaunā albuma Apgaismo mani, kas tika izdots jūnija sākumā, un video ieraksts tapis albuma prezentācijā Dailes teātra Mazajā zālē.

Pirmizrādi piedzīvos Jāņa Šipkēvica mini opera Babītes Baobabs

Latvijas Nacionālās Operas Jaunajā zālē 4. jūnijā pirmizrādi piedzīvos kora mini opera Babītes Baobabs, kuru iestudējis viens no labākajiem Latvijas amatierkoriem, Babītes pagasta Kultūrizglītības centra jauktais koris Maska diriģenta Jāņa Ozola vadībā. Operas mūzikas autors ir dziedātājs un komponists Jānis Šipkēvics, savukārt tekstus radījis dzejnieks Marts Pujāts.

Baleta (Ne)stāsti man pasakas mūzikas studijas ieraksts pieejams mūzikas straumēšanas platformās

Populārākajās mūzikas straumēšanas platformās no 12. maija klausāms baleta (Ne)stāsti man pasakas mūzikas studijas ieraksts, ko komponējuši un ieskaņojuši Jānis Šipkēvics, Matīss Čudars un Kaspars Kurdeko. Ieraksts tapis 2020. gada pavasarī skaņu studijā Tru Music Studio skaņu režisora un producenta Kriša Veismaņa vadībā, informēja Latvijas Nacionālās operas un baleta sabiedrisko attiecību vadītāja Irbe Treile.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide