Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Karš Sīrijā

Sīrijas mediji: OPCW inspektori ieradušies Dumā

Sīrijas oficiālā ziņu aģentūra SANA otrdien vēsta, ka Starptautiskās Ķīmisko ieroču aizlieguma organizācijas (OPCW) inspektori ieradušies Dumā, lai izmeklētu ziņas par tur, iespējams, notikušo ķīmisko uzbrukumu.

Lavrovs apgalvo, ka Krievija nav manipulējusi ar pierādījumiem pēc uzbrukuma Dumā

Krievija noliegusi, ka būtu jebkādā veidā manipulējusi ar pierādījumiem Dumā - pilsētā pie Damaskas, kur pēc ASV un sabiedroto domām Bašāra el Asada režīms izmantoja ķīmiskos ieročus. Intervijā BBC Krievijas ārlietu ministrs Sergejs Lavrovs norādīja, ka varot "garantēt - Krievija notikuma vietā neko neaiztika."

Krievijā pēc kritiena no balkona nomiris pētnieciskais žurnālists

Krievijā pēc kritiena no Jekaterinburgas piektā stāva dzīvokļa balkona nomiris pētnieciskais žurnālists Maksims Borodins, kurš rakstījis par Krievijas algotņiem Sīrijā. Izmeklētāji pirmdien pavēstīja, ka neuzskata viņa nāves apstākļus par aizdomīgiem.

Baltais nams: ASV misija Sīrijā nav mainījusies

ASV misija Sīrijā nav mainījusies, svētdien (pirmdien pēc Latvijas laika) paziņoja Baltais nams, uzsverot, ka ASV prezidents Donalds Tramps vēlas, lai amerikāņu karavīri atgrieztos no Sīrijas pēc iespējas drīz.

Diplomātijai izgāžoties, Sīrijai atbild ar raķetēm

ASV un to sabiedrotajiem – Lielbritānijai un Francijai – ar precīziem triecieniem pa militārajiem objektiem Sīrijā izdevies izvairīties no tiešas konfrontācijas ar Krievijas bruņotajiem spēkiem un konflikta pāraugšanas plašākā sadursmē. Par to pirms triecieniem bija izskanējušas bažas pasaulē.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide