Laika ziņas
Šodien
Smidzinošs lietus

Krievija

Putins neatbalsta sankciju noteikšanu Gruzijai

Krievijas prezidents Vladimirs Putins otrdien paziņojis, ka neatbalsta sankciju noteikšanu Gruzijai, šādi izsakoties pēc parlamenta aicinājuma valdībai ierobežot tirdzniecību ar Kaukāza kaimiņvalsti.

JKP: Ar lēmumu par Krieviju EPPA diskreditē savas vērtības

Jaunā konservatīvā partija (JKP) kategoriski neatbalsta Eiropas Padomes Parlamentārās asamblejas (EPPA) lēmumu atjaunot Krievijas delegācijas balsstiesības organizācijā, par JKP Saeimas deputātes un asamblejas delegātes no Latvijas Linda Ozolas pausto aģentūru LETA informēja politiskajā spēkā.

Vai Krievijas gāze plūdīs uz Ķīnu?

Patlaban atbilstīgi oficiālajai statistikai pieprasījums pēc dabasgāzes Ķīnā 2018. gadā sasniedza 280,3 miljardus kubikmetru, salīdzinājumā ar 2017. gadu pieaugot par 45 miljardiem kubikmetru (18,1%). Starptautiskās enerģētikas aģentūras (IEA) aplēses liecina, ka 2023. gadā šis rādītājs būs jau 376 miljardi kubikmetru.

Vācijas prezidents aicina Eiropu attiecībās ar Krieviju būt atturīgākai

Vācijas prezidents Franks Valters Šteinmeiers ieteicis Eiropas valstīm būt prātīgākām un atturīgākām attiecībās ar Krieviju. Nav piepildījušās cerības uz visaptverošu, arvien integrētāku partnerību ar Krieviju, un pašlaik abās pusēs valda dziļa vilšanās, Šteinmeiers svētdien sacīja Somijā notikušā konferencē.

EK: Krievija ar dezinformācijas kampaņu mēģināja ietekmēt EP vēlēšanas

Eiropas Savienība (ES) ir apkopojusi pierādījumus par Krievijas "nepārtrauktu un ilgstošu" dezinformācijas darbību, lai samazinātu vēlētāju aktivitāti pagājušajā mēnesī notikušajās Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanās un ietekmētu vēlētāju izvēli, piektdien paziņoja Eiropas Komisija (EK).

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide