Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Krievija

Austrumukraina krievu ekonomiskajā telpā

Ukraina vakar oficiāli protestējusi pret Krievijas prezidenta Vladimira Putina rīkojumu, saskaņā ar kuru Austrumukrainas separātistu kontrolētie Doņeckas un Luhanskas apgabali faktiski tiek integrēti Krievijas ekonomikā. Ukrainas ārlietu ministrs Dmitro Kuleba, paziņojot par protesta notas iesniegšanu Krievijas Ārlietu ministrijai, uzsvēris, ka šis rīkojums ir pretrunā ar Minskā panāktajiem līgumiem, un aicinājis arī Vācijas un Francijas amatpersonas to nosodīt.

ASV pauž bažas, ka Krievija var censties atkārtot invāziju Ukrainā

ASV paudušas bažas, ka Krievija ar neikdienišķām militārajām aktivitātēm pie Ukrainas robežas var pieļaut nopietnu kļūdu, atkārtojot 2014. gadā pieredzēto iebrukumu Ukrainas teritorijā. ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens, kurš trešdien Valsts departamentā Vašingtonā uzņēma Ukrainas ārlietu ministru Dmitro Kuļebu, paziņoja, ka ASV "ir noraizējušās par Krievijas neparastajām militārajām aktivitātēm" un "ļoti cieši tās vēro".

Krievijas Tālajos Austrumos sāk trūkt pārtikas

Atsevišķu Krievijas Tālo Austrumu attālinātāko reģionu iedzīvotājiem piegādes problēmu dēļ radušās grūtības iegādāties daudzas ikdienā nepieciešamās preces, to skaitā pārtikas produktus, celtniecības materiālus un pat medikamentus, vēsta laikraksts Kommersant.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide