Laika ziņas
Šodien
Sniegs

Kriminālprocesi

Rūdolfs Meroni – persona, pret kuru sākts kriminālprocess

Arestētās mantas glabātājs Rūdolfs Meroni kriminālprocesā par nelikumīgām darbībām ar šo mantu ir statusā – persona, pret kuru sākts kriminālprocess. To Rīgas apgabaltiesai apliecinājusi policijas Organizētās noziedzības apkarošanas pārvalde.

Par zoofiliska materiāla lejupielādēšanu piespriež piespiedu darbu

Vidzemes rajona tiesa Limbažos piespriedusi 60 stundas piespiedu darba un vienu gadu ilgu probācijas uzraudzību kādam vīrietim, kurš lietotnē Snapchat lejupielādēja videomateriālu, kas saturēja zoofiliju, izriet no publiski pieejamā anonimizētā tiesas sprieduma.

2020.gada pirmajā pusē IDB veicis izmeklēšanu 137 kriminālprocesos

Laika periodā no 2020. gada janvāra līdz jūnija beigām Iekšējās drošības birojs (IDB) ir uzsācis 34 kriminālprocesus, turklāt būtiska to daļa ir saistīta ar smagiem un sevišķi smagiem valsts amatpersonu veiktiem noziedzīgiem nodarījumiem, kā arī kopumā šogad birojs veicis izmeklēšanu 137 kriminālprocesos, portālu Diena informēja IDB. No citām pirmstiesas izmeklēšanas iestādēm saņemti 13 kriminālprocesi.

Tiesa atsāks skatīt Lemberga krimināllietu

Rīgas apgabaltiesa šodien plkst.10 atsāks skatīt smagos noziegumos apsūdzētā Ventspils mēra Aivara Lemberga (Latvijai un Ventspilij) krimināllietu.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide