Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Lācis

Igaunijā notverto Pleskavas lāci pārvedīs uz Krieviju

Viens no abiem lāčiem, kas Igaunijā ieceļojuši no Krievijas Pleskavas apgabala un ar savu aktīvo darbošanos apdzīvotu vietu tuvumā pievērsuši plašu mediju uzmanību, šonedēļ pēc pusotru nedēļu ilgas meklēšanas notverts un, domājams, tiks pārvests uz mazapdzīvotu apvidu Krievijas Komi republikā un tur atlaists brīvībā.

Lāča dēļ sēņošanas čempionātā Valgundē maz dalībnieku

Sēņošanas čempionātā, kas sestdien notika Jelgavas novada Valgundes pagasta Bulgārijā, piedalījās aptuveni 40 sēņotāji, aģentūru LETA informēja Latvijas Lauksaimniecības universitātē (LLU) Meža fakultātes dekāns Dagnis Dubrovskis.

FOTO, VIDEO: Lāča izklaides pēc pamošanās no ziemas miega

Pamirs, deviņus gadus vecais lācis, kurš pieder Eirāzijas brūno lāču pasugai, bet ir īpaši ievērojams ar saviem baltajiem nagiem (kādu laiku tika uzskatīts, ka šādi lāči ir pavisam izmiruši), nupat pamodies no ziemas miega zoodārzā Krasnojarskā, Krievijā. Pamirs pēc snaušanas nolēmis kārtīgi izkustēties - fotogrāfs Iļja Naimušins notvēris vairākus kadrus, kuros lācis izklaidējas ar savu iecienīto rotaļlietu - paprāva izmēra baļķēnu. Pamirs mediju uzmanību tieši šī iemesla - veiklās žonglēšanas ar baļķi - dēļ izpelnījies arī iepriekš, iegūstot palamu Kung-fu Lācis.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide