Laika ziņas
Šodien
Migla
Otrdiena, 16. aprīlis
Mintauts, Alfs, Bernadeta

Laikmetīgā māksla

Rīgā atklāta laikmetīgās mākslas izstāde par dzimti un kvīrisko Starp mums viss labi

Trešdien, 14. februārī, atklāta Latvijas Laikmetīgās mākslas centra (LCCA) izstāde Starp mums viss labi, kā arī izziņota izstādes publiskā programma, ko 16. februārī ievada drag kultūras aktīvista un kvīru teorētiķa Taka Taka radošā darbnīca. Izstādi un tās pavadošo programmu iespējams apmeklēt Rīgā, Dzirnavu ielā 60A-21, līdz 31. martam.

Vārdi kļūst par tēliem, kas ieplūst skatītāju prātā. Londonā atklāta Barbaras Krīgeres izstāde

Londonas galerijā Serpentine South atklāta amerikāņu konceptuālās mākslinieces Barbaras Krīgeres izstāde Thinking of You. I Mean Me. I Mean You., kurā ir apkopoti viņas pēdējo gadu darbi. Mākslinieces instalāciju, kustīgo attēlu, skaņu ainavu un tekstu izlase ir izvietota galerijas izstāžu telpās, grāmatnīcā un uz ārējiem stendiem Kensingtonas dārzos

Starp mums viss labi. Laikmetīgās mākslas centrs atklās izstādi par dzimti un kvīrisko

Latvijas Laikmetīgās mākslas centrs (LCCA) 14. februārī atklās izstādi un publisko programmu Starp mums viss labi. Caur atšķirīgu paaudžu mākslinieku, pētnieku un kuratoru interpretācijām projekts aicinās domāt ārpus idejas par identitāti kā ko pastāvīgu un stabilu, vēršoties pret aizspriedumiem un bailēm no citādības. Izstāde un tās pavadošā programma notiks Dzirnavu ielā 60A-21 un gaidīs apmeklētājus līdz 31. martam.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide