Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Latvijas dzelzceļš

Darbību uzsāks Latvijas dzelzceļš diskusiju klubs Stacijas kā krustpunkti!

VAS Latvijas dzelzceļš tuvāko gadu laikā plāno modernizēt publiskās lietošanas dzelzceļa infrastruktūru. Ņemot vērā lielo iedzīvotāju interesi par šo modernizācijas projektu, LDz ir izveidojis diskusiju platformu – diskusiju klubu Stacijas kā krustpunkti ar neatkarīgajiem satiksmes ekspertiem un entuziastiem, lai rastu kopēju redzējumu par sabiedrībai izdevīgāko risinājumu, portālu Diena informē uzņēmuma pārstāvji.

LDz koncerna uzņēmumi saņem ģimenei draudzīga komersanta statusu

Koncerna Latvijas dzelzceļš (LDz) uzņēmumi arī šogad ir saņēmuši Labklājības ministrijas apbalvojumu Ģimenei draudzīgs komersants, kas apliecina, ka uzņēmumiem ir svarīgi ne tikai finanšu rādītāji, bet arī darbinieki un ģimenei piemērotas dzīves un darba vides veidošana.

No bijušā LDz Cargo valdes priekšsēdētāja Bremzes piedzen 70 000 eiro

Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas tiesa ir daļēji apmierinājusi SIA LDz Cargo prasību pret bijušo valdes priekšsēdētāju Māri Bremzi par konkurences ierobežojuma pārkāpšanu un piedzinusi no viņa 57 256 eiro kompensāciju, kā arī kavējuma procentus 8807 eiro apmērā, aģentūra LETA noskaidroja tiesā.

Atkārtoti izsludina konkursus Rīgas un Daugavpils dzelzceļa infrastruktūras modernizācijai

VAS Latvijas dzelzceļš (LDz) atkārtoti izsludinājis iepirkuma konkursus Rīgas dzelzceļa mezgla posma Sarkandaugava-Mangaļi-Ziemeļblāzma modernizācijai, Daugavpils Šķirošanas stacijas attīstībai un Daugavpils pieņemšanas parka un tam piebraucamo ceļu attīstības-būvniecības īstenošanai, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.

Latvijas dzelzceļa vadītājs: Kompānijas valde turpinās darbu

Latvijas dzelzceļa valde turpinās darbu, intervijā Latvijas Radio trešdien pārliecību pauda kompānijas valdes priekšsēdētājs Edvīns Bērziņš, runājot par trešdien gaidāmo Latvijas dzelzceļa padomes sēdi, kurā plānots turpināt spriest par valdes priekšsēdētāja un divu valdes locekļu - Aivara Strakšas un Aiņa Stūrmaņa - atstādināšanu.

Latvijas dzelzceļš kļuvis par asociācijas RailNetEurope pilntiesīgu dalībnieku

Kļūšana par asociācijas RailNetEurope (Association for facilitating international traffic on railway infrastructure, RNE) pilntiesīgu dalībnieku VAS Latvijas dzelzceļš (LDz) ir būtiska, jo saskaņā ar Latvijas plānoto pievienošanos Ziemeļjūras – Baltijas jūras dzelzceļa kravu pārvadājumu koridoram (RFC8) 2020.gadā, LDz no 2020.gada 10.novembra būs jānodrošina iespējas veikt dzelzceļa kravu pārvadājumus Ziemeļjūras – Baltijas dzelzceļa kravu koridorā, [portālu Diena informē uzņēmuma pārstāvji.

Vēl nelemj par LDz valdes priekšsēdētāja un valdes locekļu atstādināšanu

AS Latvijas dzelzceļš (LDz) padome pirmdien sēdē nelēma par valdes priekšsēdētāja Edvīna Bērziņa un divu valdes locekļu - Aivara Strakšas un Aiņa Stūrmaņa - atcelšanu no amata, bet pieņēma lēmumu sākt uzņēmuma funkcionālo auditu, aģentūrai LETA norādīja padomes priekšsēdētājs Jānis Lange.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide