Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +5 °C
Daļēji apmācies
Ceturtdiena, 20. februāris
Smuidra, Vitauts, Smuidris

Latvijas dzelzceļš

Atlaistajiem LDz darbiniekiem sola piemeklēt piemērotākās vakances

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) atlaistajiem VAS Latvijas dzelzceļš (LDz) darbiniekiem piedāvās viņiem piemērotākās vakances, nepieciešamības gadījumā dodot iespēju arī pārkvalifikācijas, paaugstināt kvalifikāciju vai apgūt jaunu profesiju, aģentūrai LETA pavēstīja aģentūras pārstāve Signe Bierande.

LDz valdes priekšsēdētājs Kleinbergs tiekas ar vadošajiem sadarbības partneriem Baltkrievijā

Šonedēļ, 19. un 20. decembrī, VAS Latvijas dzelzceļš (LDz) valdes priekšsēdētājs Māris Kleinbergs vizītes laikā Minskā tiekas ar vadošajiem LDz sadarbības partneriem Baltkrievijā, lai izskaidrotu pašreizējo situāciju Latvijas transporta nozarē, kura ir saistīta ar būtiska tranzīta nozares spēlētāja iekļaušanu ASV sankciju sarakstā, kā arī pārrunātu kravu plūsmas palielināšanas un Latvijas kā transporta koridora kopējās konkurētspējas veicināšanas iespējas, portālu Diena informēja uzņēmumā.

Krievijas kravu samazinājums pārspējis pat drūmākās prognozes

Krievijas valdība ar tranzītbiznesmeņiem ir noslēgusi vienošanos par konkrētu grafiku, lai pārceltu kravas no Latvijas uz savām ostām, TV3 raidījumam Nekā personīga stāstījis Valsts dzelzceļa administrācijas direktors Juris Iesalnieks

Klajā nākusi grāmata par bijušajām dzelzceļa stacijām Latvijā un to mūsdienu dzīvi Nākamā pietura – Mājas

Grāmatā Nākamā pietura – Mājas fotogrāfijās un stāstos iemūžināts dzelzceļa staciju - kādreizējo pasažieru ēku un dzelzceļnieku kazarmu - jaunais liktenis. Izdevuma autores ir antropoloģes Elīna Kursīte un Liene Millere, kuras, lai radītu grāmatu, devās deviņu mēnešu ilgā ekspedīcijā, apbraukājot vairāk nekā 200 dzelzceļa staciju un dzelzceļnieku kazarmu, fotografējot, uzklausot vietējo iedzīvotāju atmiņu stāstus un izzinot, kas ar šīm celtnēm ir noticis.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide