Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +1 °C
Apmācies
Piektdiena, 19. aprīlis
Vēsma, Fanija

Latvijas Nacionālā bibliotēka

Iznācis izdevums Latvijas Bibliotekāru biedrība simts gados

23. aprīlī plkst. 11.20 Latvijas Bibliotekāru biedrības (LBB) konferencē Bibliotēkas un lasīšana Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) Ziedoņa zālē notiks grāmatas Latvijas Bibliotekāru biedrība simts gados atvēršanas svētki

Latvijas Nacionālajā bibliotēkā atzīmēs Grāmatu draugu ķēdes desmitgadi

Latvijas Nacionālajā bibliotēkā (LNB) 2024. gada 18. janvārī plkst. 15.00, atzīmējot Grāmatu draugu ķēdes desmitgadi, norisināsies simboliska akcija, kurā LNB darbinieki aicinās bibliotēkas apmeklētājus improvizētā grāmatu ķēdē pāri ātrijam no rokas rokā nodot un svinīgi ievietot grāmatu dāvinājumus Tautas grāmatu plauktā 4. stāvā.

Bērnu lasītpriekam veltītā izstāde Vai grāmatai ir knābis? ceļo uz Jūrmalu

Jūrmalas Centrālās bibliotēkas Bērnu un jauniešu nodaļā 9. janvārī plkst. 11.00 tiks atklāta izstāde bērniem Vai grāmatai ir knābis? Tā ir izglītojoša interaktīva izstāde pirmsskolas vecuma bērniem un viņu ģimenēm par lasītprieku un grāmatas ceļu no rakstnieka radīta stāsta līdz grāmatplauktam.

Vairāk interesē Ziepniekkalns, nevis Tortuga. Grāmatu sērijā 100 kartes apkopoti 39 Latvijas pilsētu 100 vēsturiskie plāni

Saka, ka nevar iekāpt vienā upē, bet mēs jau esam to izdarījuši trešo reizi. Objektīvi mēs vairs neizdodam tik daudz tādu karšu, kādas ir ierasts redzēt Jāņa sētas darbībā. Dzīve ir mainījusies, un kartes ir pārcēlušās uz digitālo vidi. Tāpēc mēs mēģinām savu misiju realizēt šādā veidā – saka Jāņa sētas valdes priekšsēdētājs Mareks Kilups.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide