Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus

Latvijas Radio

Problēmas ir visos kanālos

Latvijas Radio 2 (LR2) darbinieku vēstule atbildīgajām personām saistībā ar LR2 bojāeju nav visa kolektīva, bet gan tikai četru darbinieku iniciatīva, Dienai norādīja LR2 un LR5 direktore Ilva Milzarāja. Vēstulē LR2 darbinieki pauduši savas bažas par "Latvijas Radio (LR) valdes nevēlēšanos saskatīt un risināt ieilgušo satura krīzi LR2, kas varot beigties ar Eiropas mērogā unikālas radiostacijas bojāeju".

Latvijas Radio Ziņu dienests noraida mediācijas procesu

Latvijas Radio (LR) Ziņu dienesta darbinieki noraida mediācijas procesu ar LR valdi. Tā pēc pirmdien, 22. jūlijā, notikušās sarunas starp LR valdi, Ziņu dienesta darbiniekiem un sertificētu mediatori Baibu Strupišu informēja Ziņu dienesta galvenā redaktore Laura Dreimane.

Ārkārtas finanšu pieprasījumā Latvijas Radio lūdz šim gadam piešķirt 100 000 eiro

Šodien Latvijas Radio valde kapitāldaļu turētājam - Nacionālajai elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (NEPLP)- iesniegusi detalizētu informāciju par ārkārtas valsts budžeta līdzekļu pieprasījumu 100 000 eiro apmērā, lai vēl šogad spētu risināt krīzi Ziņu dienestā un nodrošinātu konkurētspējīgu atalgojumu sabiedriskā medija satura veidotājiem.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide