Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Latvijas Radio

Ar Maestro Raimonda Paula solokoncertu radio Klasika ēterā atgriežas dzīvie studijas koncerti

Atbalstot Latvijas mūziķus un komponistus, Latvijas Radio 3 Klasika atsāk "dzīvo" koncertu ciklu Latvijas Radio 1. studijā. Jau otrajās Lieldienās, 13. aprīlī, īpašu teātra mūzikas koncertu Viens pats studijā sniegs Maestro Raimonds Pauls. Šopavasar koncertsērijā piedalīsies arī pianisti Agnese Egliņa, Edgars Cīrulis, Vestards Šimkus un citi mākslinieki. 1. studijas koncerti pirmdienas vakaros plkst. 18 būs klausāmi Latvijas Radio 3 Klasika, kā arī skatāmi video formātā Latvijas Radio sociālo tīklu kontos un sabiedrisko mediju portālā lsm.lv, informēja Latvijas Radio.

Latvijas Radio šim gadam papildus prasīto finansējumu palielina līdz 180 000 eiro

"Lai stabilizētu krīzes situāciju un rastu izeju no finanšu problēmām", Latvijas Radio valde Nacionālajai elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (NEPLP) iesniegusi trīs pieprasījumus papildu līdzekļu piešķiršanai 2019. gadam par kopējo summu 180 186 eiro, aģentūra LETA noskaidroja uzņēmumā.

Problēmas ir visos kanālos

Latvijas Radio 2 (LR2) darbinieku vēstule atbildīgajām personām saistībā ar LR2 bojāeju nav visa kolektīva, bet gan tikai četru darbinieku iniciatīva, Dienai norādīja LR2 un LR5 direktore Ilva Milzarāja. Vēstulē LR2 darbinieki pauduši savas bažas par "Latvijas Radio (LR) valdes nevēlēšanos saskatīt un risināt ieilgušo satura krīzi LR2, kas varot beigties ar Eiropas mērogā unikālas radiostacijas bojāeju".

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide