Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +25 °C
Skaidrs
Pirmdiena, 27. maijs
Loreta, Dzidra, Gunita, Dzidris

Latvijas Radio koris

Latgales vēstniecībā Gors Latvijas Radio koris atskaņos astoņu komponistu jaundarbus

Latgales vēstniecībā Gors 11. maijā plkst. 18 Latvijas Radio koris un diriģents Kaspars Putniņš piedāvās kormūzikas pirmatskaņojumu plejādi Bezgalības krelles. Astoņi šodienas latviešu komponisti rakstījuši jaundarbus ar Noras Ikstenas radītajiem dzejoļiem, veltījumiem Saules sistēmas planētām. Šajā dienā koncertzāle aicina svinēt arī savu 11. dzimšanas dienu.

Latvijas Radio kora balsīs skanēs dažādu gadsimtu un kultūru sakrālie dziedājumi

Latvijas Radio koris un tā ilggadējais diriģents, no šī gada arī kora mākslinieciskais vadītājs Kaspars Putniņš Sv. Jāņa baznīcā 19. aprīlī plkst. 19.00 piedāvā klausītājiem īpaši izlolotu, vēl nedzirdētu muzikāli dvēselisku ceļojumu Brāmsa, Tomasa Luija de Viktorijas un Ivana Mūdija mūzikā, klausītāju iecienītajā koncertciklā Sakrālie dziedājumi.

Rīgā un Jūrmalā notiks festivāls Vīnes klasika

Festivāls Vīnes klasika šogad norisināsies no 14. līdz 25. februārim Rīgā un Jūrmalā. Festivāla koncertos skanēs Vīnes klasiķu – Volfganga Amadeja Mocarta, Ludviga van Bēthovena, Johannesa Brāmsa, Jozefa Haidna, kā arī citu komponistu skaistākie skaņdarbi. Uz skatuves kāps Berlīnes filharmoniķu pirmā koncertmeistare Vineta Sareika, vijolnieks Daniils Bulajevs, pianists Vestards Šimkus, orķestris Sinfonietta Rīga, Latvijas Radio koris, kā arī daudzi citi Latvijas un ārvalstu mūziķi.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide