Laika ziņas
Šodien
Smidzinošs lietus

Lifts

LTV: Aizdomas par sadārdzinātiem liftu remontiem un izkrāptiem miljoniem RNP apsaimniekotajās ēkās

Krimināllietā, kuru ekonomikas policija izmeklē saistībā ar liftu apkalpošanu Rīgas namu pārvaldnieka (RNP) apsaimniekotajās mājās, aizdomas ir par vairāku miljonu eiro izkrāpšanu. Policija pieļauj, ka krāpšana notikusi, sadārdzinot pakalpojuma cenas un tas, nozīmē, ka iedzīvotāji pārmaksājuši par liftu apkopi un remontiem, ziņo LTV raidījums de facto.

Aicina iepazīt garās formas improvizācijas teātri

Radošā Apvienība SPIEDIENS aicina nākamo ceturdien, 18.februārī, uz intīmu atmosfēru un improvizētiem stāstiem. Kalnciema ielā 35, notiks jau piektā garās formas improvizācijas teātra izrāde LIFTS.

Esošie lifti stacijas tunelī nav labākais risinājums

Gājēju lifts, kas pirms kāda laika uzstādīts stacijas tunelī uz Raiņa bulvāra pusi, nākamnedēļ tiks atklāts lietošanai, sola Rīgas domes Satiksmes departaments. Tikmēr invalīdu un viņu draugu apvienības Apeirons vides pieejamības eksperts Aigars Bolis norāda, ka pacēlāji bieži iziet no ierindas un arī to uzturēšana ir zem katras kritikas.

Karikatūrista skats: Atklāšana testa režīmā

Lai nebūtu jātaisnojas par lifta apstāšanos un citām nepilnībām, Nacionālajā bibliotēkā jāizsludina ekspluatācija testa režīmā. Katram apmeklētājam pa pirmās palīdzības komplektam - un uz priekšu!

Pasaulē ātrākais lifts trauksies ar 72 kilometriem stundā

Japānas kompānija Hitachi paziņojusi, ka tās projektētais ātrgaitas lifts, kuru plānots ierīkot _CTF Financial Centre _debesskrāpī Ķīnas pilsētā Guanžo, spēs sasniegt pat 72 kilometru stundā lielu ātrumu. Pašlaik pasaulē ātrākais lifts spēj sasniegt 60,6 kilometru stundā lielu ātrumu, vēsta raidorganizācija BBC.

Liftā iestrēgušus cilvēkus teju līdz nāvei pārbiedē pēkšņi uzradies spoks

Iestrēgšana liftā bez elektrības un apgaismojuma jau tā daudziem var būt traumējoša. Bet ja liftā pēkšņi no nekurienes uzrodas bāla spoku meitene ar lelli rokās, kļūst tik tiešām bail. Šādu pieredzi uz savas ādas izbaudījuši kāda brazīļu televīzijas šova upuri, kuru brauciens liftā izvērtās patiesā murgā.

Mežciemā aizturēts lifta spoļu zaglis

Pēdējo mēnešu laikā policija reģistrējusi vairākas liftu spoļu zādzības Rīgas teritorijā. Rīgas policisti sadarbībā ar kriminālpolicijas darbiniekiem 14.septembra naktī veica pārbaudi vairākās Mežciema daudzdzīvokļu ēkās. Vienā no namiem policisti pamanīja, ka ir uzlauzta liftu telpa. Turpinot darbu, likumsargi pamanīja kādu aizdomīgu vīrieti un aizturēja viņu. 

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide