Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +9 °C
Apmācies
Svētdiena, 14. aprīlis
Strauja, Gudrīte

Matīss Kaža

Režisors Mārcis Lācis sāk filmēt vampīrkomēdiju Mūžības skartie

Lucavsalā uzsākta režisora Mārča Lāča vampīrkomēdijas Mūžības skartie uzņemšana. Filma atbalstīta VKKF mazbudžeta spēlfilmu mērķprogrammā un stāsta par dzīves nogurdinātu vienpati Resno, kurš dzīvo nelielā treilerī, audzē vēderu un krāj kriptovalūtas. Taču viss mainās, kad pie Resnā ierodas vampīri Egons un Karloss, kuri viņu vēlas iesaukt savā "mūžības skarto" pasaulē. Galvenās lomas filmā atveido aktieri Andris Keišs, Ivars Krasts un Edgars Samītis, informēja studija Trickster Pictures.

Foto: Režisora Matīsa Kažas drāma Neona pavasaris piedzīvo krāšņu pirmizrādi

Svētku gaisotnē, pulcējot kopā filmas veidotājus un dažādu paaudžu skatītājus kuplā skaitā, kas, ienākot kinoteātra Splendid Palace pagalmā, jau neviļus tika ievilkti reiva pasaulē, par ko arī režisora Matīsa Kažas jaunākā drāma Neona pavasaris, kas 14. oktobra vakarā Rīgas Starptautiskā kino festivāla ietvaros piedzīvoja pirmizrādi. Filma Neona pavasaris ir skatāma visos lielākajos kinoteātros Latvijā.

Edinburgas kinofestivālā pasaules pirmizrādi piedzīvos Matīsa Kažas drāma Neona pavasaris

Pasaules pirmizrādi Edinburgas Starptautiskajā kinofestivālā (Edinburgh International Film Festival) 15. augustā piedzīvos Matīsa Kažas drāma jauniešiem Neona pavasaris, kuras pirmizrāde Latvijā ir plānota rudenī. Tehno mūzika, reiva ballītes un seksuālās identitātes meklējumi savijas stāstā par studenti Laini no Rīgas priekšpilsētas, kuras ģimene ir nonākusi savstarpējo attiecību krīzē.

Valmiermuižā norisināsies brīvdabas kino vakari un tikšanās ar filmu pārstāvjiem

Turpinot veiksmīgi iesākto brīvdabas kino vakaru tradīciju, arī šogad Valmiermuižā būs iespēja viesoties piecos notikumos, kuros baudīt Latvijas kino meistardarbus, kā arī izzināt filmu tapšanas aizkulises, tiekoties ar filmu pārstāvjiem. Sākot jau ar 30. jūniju, kad tiks izrādīta filma Bedre, Valmiermuižas parkā aicina kino mīļus, lai kopā varētu baudīt kvalitatīvu kino.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide