Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Meksika

Tramps: Es mīlu imigrantus

ASV prezidents Donalds Tramps, kurš šonedēļ oficiāli sāka pārvēlēšanas kampaņu, ceturtdien intervijā ASV spāņu valodā raidošajam kanālam Telemundo centās piesaistīt sev latīņamerikāņu balsis, paziņojot, ka mīl imigrantus.

Meksikai mēnesis laika migrācijas mazināšanai

Meksika pēdējā brīdī izvairījās no tā, ka pilnīgi viss tās eksports uz ASV tiek aplikts ar ievedmuitu, taču draudi nav pilnībā novērsti. Meksikas valdībai tuvākajā laikā būs jāapliecina, ka tā spēj samazināt migrāciju no Centrālamerikas uz ASV, kas pēdējā gada laikā ir pieaugusi. ASV prezidents Donalds Tramps uzskata, ka uz valsts dienvidu robežas ir krīze, tāpēc viņš tur februārī izsludināja ārkārtas stāvokli. Viņš nav atteicies no plāna par robežsienas būvniecību.

Nākamnedēļ notiks Meksikas un ASV samits

Vašingtonā trešdien notiks samits starp ASV un Meksiku, lai "atrisinātu strīdu" starp abām valstīm, pirms ASV noteiktu tarifus Meksikas preču importam, piektdien paziņoja Meksikas ārlietu ministrs Marselo Ebrards.

Meksikā atrod 18 maisus ar cilvēku mirstīgajām atliekām

Meksikas karavīri Halisko štatā valsts rietumos ir atraduši 18 maisus ar cilvēku mirstīgajām atliekām un zāģus, kas var būt izmantoti līķu sadalīšanai, piektdien paziņoja štata prokurori. Baisais atradums notika kādā lauku saimniecībā. Tur arī atrasti konteineri, kuros arī var būt cilvēku mirstīgās atliekas.

Robežžoga būvniecībai Pentagons novirza 1,5 miljardus dolāru

Pentagons novirza 1,5 miljardus ASV dolāru, kas sākotnēji bija paredzēti Afganistānas drošības spēku atbalstam un citiem projektiem, lai palīdzētu apmaksāt robežas žoga būvniecību 80 jūdžu (129 kilometru garumā) garā posmā gar Meksikas robežu, piektdien paziņoja amatpersonas.

Asiņainie avokado

Visā pasaulē populārā augļa kultivācija nodara neatgriežamus postījumus apkārtējai videi un vairo vardarbīgus noziegumus tā dzimtenē Meksikā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide