Laika ziņas
Šodien
Migla

Migranti

Zēhofers vēlas "pagaidu vienošanos" par migrantu pārdali

Vācijas iekšlietu ministrs Horsts Zēhofers trešdien paziņojis, ka šonedēļ Helsinkos paredzētās tikšanās laikā ar kolēģiem no citām Eiropas Savienības (ES) dalībvalstīm centīsies panākt "pagaidu vienošanos" par Vidusjūrā uzņemto nelegālo imigrantu sadalīšanu starp dalībvalstīm.

Stambulā cīnīsies pret uzrakstiem arābu valodā

Turcijas lielākajā pilsētā Stambulā varasiestādes sākušas cīņu pret daudzajiem uzrakstiem arābu valodā, kas redzami veikalos, restorānos un kafejnīcās tajos pilsētas rajonos, kuros dzīvo daudz sīriešu imigrantu.

No Meksikas deportēto migrantu skaits jūnijā pieaudzis par 33%

Meksika jūnijā deportējusi par 33% vairāk ārvalstnieku nekā maijā, paziņojušas vietējās amatpersonas. Tas noticis pēc tam, kad valsts piekrita "līdz šim nepieredzētiem pasākumiem", lai samazinātu migrāciju un izvairītos no ASV prezidenta Donalda Trampa plānotajiem muitas tarifiem.

Lībijā triecienā migrantu centram 40 nogalinātie

Triecienā no gaisa migrantu izmitināšanas centram Lībijas galvaspilsētas Tripoles nomalē naktī uz trešdienu nogalināti 40 un ievainoti 80 cilvēki, paziņojusi ANO atbalstītā Lībijas valdība.

Itālijas tiesa atbrīvo Sea-Watch 3 kuģa kapteini

Vācijas aktīvistu organizācijas Sea-Watch 3 kuģa kapteine Karola Rakete nav pārkāpusi likumu, kad nepakļāvās aizliegumam ieiet Itālijas teritoriālajos ūdeņos, otrdien atzinusi Itālijas tiesa.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide