Laika ziņas
Šodien
Migla

Mūzika

Sākas septītā dziesmu rakstīšanas nometnes RIGaLIVE sesija

Pirmdien, 13. septembrī, sākusies dziesmu rakstīšanas nometnes RIGaLIVE septītā sesija. Arī šogad nometnē piedalās tikai pašmāju mūziķi un producenti, lai nodotos kopīgam mērķim – radītu potenciālu radio hitu.

Sadedzini visas nelaimes!

Pirms vairākiem gadiem festivālā Opener Polijā reiz piedzīvoto nevarētu dēvēt citādi kā par kultūršoku. Uz dekorācijām un kā no vecas kinofilmas demonstrētajām putekļu, skrāpējumu, žilbinošu gaismas uzplaiksnījumu nosētām projekcijām gaumīgi izraibinātās skatuves aizrautīgi darbojās vairākas dāmas, spēlējot un mainot dažādus – gan mūsdienu, gan antīkos – instrumentus un stilistiski dažādus muzikālās izpausmes veidus no klasikas līdz repam, akadēmiski izsmalcināti vai folkmūzikas manierē dziedot, panciski izkliedzot vai teatrāli deklamējot tekstus dažādās valodās, mainot grimu un tērpus no aristokrātiskām kleitām līdz ubadžu skrandām un mūsdienu minimālismam. Viņas bija kā īstas raganas! Izaicinošas un apbrīnojamas.

Aizkustinoši un pārpasaulīgi

Rīgas Domā diriģenta Jāņa Liepiņa vadībā šodien, 10. augustā, izskanēs pirmā no divām orķestra Rīga šīsvasaras klasiskās mūzikas programmām Bahs, Brukners, Britens. Piedalīsies arī ērģelnieks Aigars Reinis un obojiste Elīna Kuduma. Otru vasaras klasikas koncertu Bahs, Dvoržāks, Debisī diriģēs orķestra mākslinieciskais vadītājs Valdis Butāns 24. augustā.

FOTO: EOLIKA Saulkrastos ieskandina savu 40 gadu jubilejas tūri

Pagājušās nedēļas nogalē grupa EOLIKA ar vērienīgu koncertu Saulkrastu estrādē atklāja savu 40 gadu jubilejas koncerttūri. Uz skatuves, kā allaž, kāpa ne tikai lieliskais četrinieks – Olga Rajecka, Ilona Stepanova, Dainis Dobelnieks un Viktors Zemgals -, bet arī grupas dibinātājs, komponists Boriss Rezņiks un pavadošā grupa, klausītājus priecējot gan ar populārākajiem grupas hītiem, gan mazāk zināmām dziesmām.

Dvēsele, mamma un paraDIZZY

Turpinot svinēt gada jubileju, mūzikas un drāmas telpa OratoriO, kuras mājvieta ir Sporta 2 kvartālā, 8. augustā plkst. 19 ciklā Brīdis pēc vakariņām piedāvās koncertu Niekkalbīša dienasgrāmata, kurā uz vienas skatuves satiksies aktrise Rēzija Kalniņa, komponists un pianists Toms Juhņevičs un dziedātājs Juris Vizbulis.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide