Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Palestīna

Izraēla veic uzlidojumus Gazas joslā

Izraēlas armija ceturtdien Gazas joslā veikusi uzlidojumus, kuru mērķis bija kustības Hamas izmantotie objekti, šādi atbildot uz raķešu apšaudi no palestīniešu anklāva teritorijas, teikts armijas paziņojumā.

Izraēlas karavīri nogalina sešus palestīniešus

Vismaz seši palestīnieši, to skaitā arī kaujinieki, nogalināti un 21 ievainots Izraēlās bruņoto spēku operācijā okupētā Rietumkrasta teritorijā, atsaucoties uz palestīniešu amatpersonu ziņoto, vēsta Al Jazeera.com.

Izraēlas reidā Nāblusas pilsētā trīs nogalinātie

Trīs palestīnieši nogalināti un gandrīz 70 ievainoti Jordānas upes Rietumkrasta pilsētā Nāblusā notikušajās sadursmēs ar Izraēlas armijas karavīriem. Izraēlieši veica reidu ar mērķi arestēt par terorismu aizdomās turētu kaujinieku, taču izcēlās apšaude, kas vēlāk pārauga nemieros gan Nāblusas vecpilsētā, gan citos pilsētas rajonos

Izraēlas tiesa vilcinās lemt par īpašuma strīdu

Izraēlas Augstākā tiesa atlikusi sprieduma pieņemšanu ilgajā juridiskajā strīdā, kas var beigties ar vairāku palestīniešu ģimeņu izlikšanu no mājokļiem Austrumjeruzalemē un palestīniešu nemieru atsākšanos. Tiesa piedāvājusi pusēm vienoties par kompromisu, saskaņā ar kuru palestīnieši atzītu ebreju kolonistu tiesības uz strīdīgajiem zemes gabaliem un iegūtu "aizsargāto nomnieku" statusu, taču šāds risinājums neapmierina ne vienus, ne otrus.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide