Laika ziņas
Šodien
Apmācies

PČ hokejā Rīgā

Ābols par jauno kontraktu Zviedrijā: Varu braukt prom, ja tiek piedāvāts NHL līgums

Viena no Latvijas izlases lielākajām cerībām Rīgā gaidāmajā pasaules čempionātā (PČ) hokejā ir centrs Rodrigo Ābols (25), kurš šosezon spēcīgajā Zviedrijas čempionātā pamanījās 35 punktus (20+15) regulārā turnīra 47 mačos, bet izslēgšanas turnīrā latvietim 10 punkti (3+7) 9 spēlēs. Plašā intervijā maija Sporta Avīzes numurā Rodrigo stāsta par sadzīvi Zviedrijā, pagarināto līgumu ar Orebro klubu, PČ Rīgā un sapni iekļūt hokeja Mekā NHL.

Daugavas stadiona ledus treniņu hallē sākts ledus saldēšanas process

Daugavas stadiona ledus treniņu hallē sākts ledus saldēšanas process, neskatoties uz to, ka projekts vēl nav nodots ekspluatācijā, aģentūrai LETA pastāstīja Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) valsts sekretāra vietnieks, Sporta departamenta direktors Edgars Severs.

Kauss pacelts, brauks uz Rīgu

Paraugstunda ne tikai sportā, bet vispār dzīvē, ko var panākt ar lielu apņēmību un smagu darbu, – Latvijas Hokeja federācijas (LHF) ģenerālsekretārs Viesturs Koziols iebilst, ka Omskas Avangard uzvaras pamatā ir labvēlīgu apstākļu sakritība un veiksmes faktors. ''Bez veiksmes sportā, protams, nevar iztikt, bet šajā gadījumā ir runa par mērķtiecīgu darbu un skaidru vīziju.'' Latvijas hokeja valstsvienības galvenā trenera Boba Hārtlija vadītais Omskas Avangard otrdien izcīnīja Gagarina kausu. Svētdien Hārtlijs ielidos Rīgā. Jau pirmdien viņš būs uz ledus un vadīs Latvijas valstsvienības treniņu.

IZM: Pasaules hokeja čempionāts pamatidejā tiek plānots bez skatītājiem

Pasaules hokeja čempionāta rīcības komitejā visas iesaistītās puses ir vienprātīgas, ka čempionāts pamatidejā tiek plānots bez skatītājiem, trešdien žurnālistiem pastāstīja Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) valsts sekretāra vietnieka, Sporta departamenta direktors Edgars Severs.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide