Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Pētījums

Bankas pētījums: Latvijā dzīves kvalitāte būtiski pieaugusi

Latvijā dzīves kvalitāte pēdējo deviņu gadu laikā ir būtiski pieaugusi, secināts Ferratum Bank veiktajā dzīves kvalitātes pētījumā Pacēlājs. Pieņemot, ka 2010. gadā dzīves kvalitātes indekss veidoja vienu punktu, 2019. gadā tas sasniedzis 1,29 punktus, otrdien informēja Ferratum Bank koordinators Latvijā Artis Bērziņš.

Pētījums: Cilvēku apmierinātība ar dzīvi mazinās

Pēc ikgadējā pētījumu aģentūras Gallup pētījuma par cilvēku emocionālo apmierinātību ar dzīvi, ir atklāts, ka cilvēki paliek dusmīgāki, stresa līmenis palielinās, un raizes par dzīvi - līdz ar to.

Pētījums: 89% Latvijas iedzīvotāju strādā kaitīgā darba vidē

Lielākā daļa jeb 89% Latvijas iedzīvotāju uzskata, ka ikdienā strādā kaitīgā darba vidē, liecina pētījumu un konsultāciju kompānijas Kantar TNS un Latvijas Organizāciju psihologu biedrības pētījuma dati par dažādiem darba vides faktoriem.

Latvijas Raidorganizāciju asociācija: Līdz šim nenovērtētais radio

"Radio nozare līdz šim ir tikusi neadekvāti zemi novērtēta gan no reklāmdevēju puses, gan arī kopējās Latvijas mediju telpas ietvaros, kuras atbalstam ir veidoti dažādi instrumenti un piešķirti līdzekļi satura veidošanai," norāda Latvijas Raidorganizāciju asociācijas izpilddirektors Andris Ķēniņš, kurš ir gandarīts par jauno auditorijas metodiku, kas ļauj izdarīt precīzākus secinājumus par patiesajiem radio klausīšanas apjomiem Latvijā.

Šovasar mūzikas pasākumus plāno apmeklēt 28% Latvijas iedzīvotāju

Pēc Latvijas Izpildītāju un producentu apvienības (LaIPA) sociālā pētījuma Mūzikas patēriņa indekss datiem vairums Latvijas iedzīvotāju plāno doties uz tādiem tradīcijām bagātiem festivāliem kā Positivus, Summer Sound un Bauskas kantri mūzikas festivāls.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide