Laika ziņas
Šodien
Apmācies

PVO

PVO rekomendē sākt pirmās vakcīnas pret malāriju izmantošanu

Pasaules Veselības organizācija (PVO) apstiprinājusi vēsturē pirmās vakcīnas pret malāriju izmantošanu bērnu masveida potēšanai Āfrikā, kas rada cerības, ka katru gadu kontinentā varēs izglābt desmitiem tūkstošu bērnu dzīvību.

Aicina vienoties par globālu pandēmijas līgumu

ANO Pasaules Veselības organizācijas (PVO) vadītājs aicinājis dalībvalstis steidzami sākt sarunas, lai vienotos par starptautisku līgumu, kas noteiktu valstu rīcību un starptautisko sadarbību pandēmiju gadījumos un paaugstinātu gatavību šādām krīzēm, vēsta izdevums Al Jazeera.

PVO: Covid-19 Indijas paveids konstatēts 44 valstīs

Covid-19 Indijas paveids, kas saistīts ar eksplozīvi strauju jaunā koronavīrusa izplatīšanos Indijā, ir konstatēts 44 valstīs visā pasaulē, trešdien paziņoja Pasaules Veselības organizācija (PVO).

PVO: Valstīm vajadzētu turpināt vakcināciju ar AstraZeneca vakcīnu

Pasaules valstīm būtu jāturpina izmantot Lielbritānijas un Zviedrijas uzņēmuma AstraZeneca izstrādāto Covid-19 vakcīnu, pirmdien norādīja Pasaules Veselības organizācija (PVO), šādu nostāju paužot pēc tam, kad vairākas valdības bija apturējušas šīs vakcīnas izmantošanu bažās par trombozes riskiem.

PVO pārstāvis: Veiksmīgai Covid-19 ierobežošanai ir jāstiprina ģimenes ārstu loma

Lai izprastu Covid-19 izplatības kopējo ainu un spētu attiecīgi sagatavoties turpmākajām trīs nedēļām, ir nepieciešams veicināt agrīnās konstatēšanas iespējas, tostarp stiprinot ģimenes ārstu iesaisti, šādu nostāju pauda Pasaules veselības organizācijas (PVO) Eiropas reģionālā direktora īpašais pārstāvis Latvijā Mišels Tirēns.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide