Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +10 °C
Skaidrs
Ceturtdiena, 5. oktobris
Amālija, Amēlija

Radošās personas

Piešķir divus miljonus eiro radošo personu nodarbinātības programmas 2. kārtas īstenošanai

Valdība pēc Kultūras ministrijas iniciatīvas 10. augustā lēma piešķirt 2 067 148 eiro no līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem Valsts kultūrkapitāla fonda (VKKF) mērķprogrammas Radošo personu nodarbinātības programma 2. kārtā apstiprināto pieteikumu izmaksai, tādējādi mazinot Covid-19 krīzes radītās negatīvās sekas kultūras nozarē, ziņo Kultūras ministrija

Atbalsts radošajām personām būs, tikai jāpiesakās

Īslaicīga ienākumu neesamība, īslaicīga slimība vai daļēja ārstniecības un komunālo maksājumu izmaksu segšana pensionāriem – šie ir trīs gadījumi, kad personas var pieteikties Radošo personu atbalsta pasākumu programmā. Jau tagad viens vai divi cilvēki dienā zvanot un interesējoties par šo iespēju, iepazīstinot ar jauno programmu, ceturtdien teica Latvijas Radošo savienību padomes (LRSP) priekšsēdētāja Dace Bluķe.

No šodienas profesionālajām radošajām personām pieejams sociālais atbalsts

Ar 1. februāri profesionālām radošajām personām pieejama atbalsta pasākumu programma, kas paredz atbalstu radošās dīkstāves posmos, tostarp pārejošas darba nespējas laikā, un pensijas vecumā - ārstniecības un komunālo maksājumu daļējai segšanai, informēja Kultūras ministrijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Lita Kokale.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide