Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus

Rail Baltica

Rail Baltica apgūti 300 miljoni

Uzņēmuma RB Rail padomi nav plānots nodot triju Baltijas valstu premjeru pārraudzībā. Tā vakar pēc Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēdes paziņoja Satiksmes ministrijas Rail Baltica projekta nodaļas vadītāja Olita Bērziņa. Komisijas sēde tika sasaukta saistībā ar uzņēmuma RB Rail darbinieku atklāto vēstuli, kurā tie pauž bažas par uzņēmuma slikto korporatīvo pārvaldību, kas var apdraudēt visu projekta realizāciju.

RB Rail pagaidu izpilddirektors būs Agnis Driksna

Pēc Baltijas valstu kopuzņēmuma RB Rail, kas izveidots dzelzceļa projekta Rail Baltica īstenošanai, valdes priekšsēdētāja Tīmo Rīhimeki lēmuma atstāt amatu, uzņēmuma pagaidu izpilddirektors būs SIA Eiropas dzelzceļa līnijas Attīstības un komunikācijas departamenta direktors Agnis Driksna, aģentūru LETA informēja uzņēmuma pārstāvji.

Rail Baltica projekts vairāk jākoordinē premjeru līmenī

Pie mums nez kāpēc tas projekts visu laiku tiek demonizēts, runā par to vien kā naudu tērējošu, lai arī stāsts pamatā ir par Eiropas dotu naudu un infrastruktūru, kas Latvijas budžetā ilgtermiņā ienesīs milzu naudu – intervijā Romānam Meļņikam saka Andris Linužs, kādreizējais Baltijas valstu kopuzņēmuma RB Rail akcionāra no Latvijas puses Eiropas Dzelzceļa līnijas vadītājs.

Rail Baltica stacija lidostā varētu izmaksāt līdz 280 miljoniem eiro

Dzelzceļa projekta Rail Baltica stacijas Rīgas lidostā būvniecība varētu izmaksāt 250-280 miljonus eiro, tomēr konkrēta summa tiks precizēta, izsludinot būvniecības iepirkuma otro kārtu, šodien žurnālistiem pastāstīja par Rail Baltica īstenošanu Latvijas teritorijā atbildīgā uzņēmuma Eiropas dzelzceļa līnijas valdes priekšsēdētājs Kaspars Vingris.

LTV: dzelzceļa stacijas būvniecība sadārdzinājusies par vairāk nekā 230 miljoniem eiro

Rīgas Centrālās dzelzceļa stacijas būvniecība vēl nesākusies jau sadārdzināta par vairāk nekā 100% jeb 230 miljoniem eiro, izpētījis Latvijas Televīzijas raidījums de facto. Tā kā stacija top globālā Rail Baltica projekta ietvaros, amatpersonas līdz šim centušās noklusēt skandalozo faktu. Tik vien, ka paklusām nomainīta atbildīgā amatpersona un mēģināts rast attaisnojumus dārgajai būvniecībai.

Rail Baltica trasē atļaus derīgo izrakteņu ieguvi

Atļaus nodrošināt derīgo izrakteņu ieguvi Rail Baltica trasē atbilstoši ietekmes uz vidi novērtējuma ziņojumam, paredz otrdien Ministru kabineta (MK) atbalstītie grozījumi dzelzceļa projekta Rail Baltica teritorijas izmantošanas nosacījumos.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide