Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +11 °C
Skaidrs
Sestdiena, 24. septembris
Agris, Agrita

Rektori

Ķīlis uzklausīs augstskolas, bet uzņemto kursu nemainīs

«Mēs esam noteikuši grafiku, kad atsevišķi tiksimies ar katru augstskolu. Centīsimies noskaidrot, kas ir uz sirds un kā katrs redz situāciju,» pārdesmit minūšu pēc tam, kad viņa demisiju bija pieprasījusi arī augstskolu Rektoru padome, nosvērtā tonī savus nākotnes plānus vakar Dienai izklāstīja izglītības un zinātnes ministrs Roberts Ķīlis.

Kuļšs: Man nav jābūt pa ceļam ar Ķīli

Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) Augstākās izglītības, zinātnes un inovāciju departamenta direktors un valsts sekretāra vietnieks Dmitrijs Kuļšs ir ierēdnis, kurš ar satracinātajiem augstskolu rektoriem pēdējā laikā ticies visbiežāk. Galvenais ministrijas un rektoru ķīviņu iemesls bija nu jau valdībā apstiprinātie studiju virzienu akreditācijas noteikumi. D. Kuļšs intervijā žurnālistei Elīnai Zalānei stāsta, kādi ir IZM tālākie plāni.

Augstskolas Attīstība rektora amatā apstiprina Ainu Vilciņu

Otrdien Ministru kabinets (MK) apstiprināja profesori pedagoģijas zinātņu doktori Ainu Vilciņu par Vadības un sociālā darba augstskolas Attīstība rektori, portālu Diena.lv informēja Izglītības un zinātnes ministrijas Komunikācijas nodaļā.

Rektori: Ja nākamgad augstskolās samazinās budžeta vietu skaitu, daudzi jaunieši pametīs Latviju

Ja nākamā gada valsts budžetā konsolidācijas ietvaros samazinās budžeta vietu skaitu universitātēs, daudzi jaunieši izvēlēsies pamest augstskolas, jo pašu spēkiem nespēs samaksāt par studijām, žurnālistiem ceturtdien pēc tikšanās ar Valsts prezidentu Andri Bērziņu pavēstīja Latvijas Rektoru padomes priekšsēdētājs, Daugavpils Universitātes rektors Arvīds Barševskis.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide