Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +1 °C
Skaidrs
Svētdiena, 5. aprīlis
Vidaga, Aivija, Vija

Rektors

Akadēmiskās dubļu cīņas

Aizvadītajās Latvijas Universitātes (LU) rektora amata kandidātu debatēs abi kandidāti dalījās ar savām pārdomām, uz ko nākotnē vajadzētu tiekties LU vadībai. Debašu laikā abiem kandidātiem bija jāatbild arī uz nepatīkamiem jautājumiem. Nedēļas sākumā presē tika publicēts tiesas atzinums, ka LU rektors Indriķis Muižnieks nav sadarbojies ar bijušo LRSR Valsts drošības komiteju (VDK).

Ribickis plāno atkārtoti pretendēt uz RTU rektora amatu

Pašreizējais Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) rektors Leonīds Ribickis plāno kandidēt augstskolas rektora amatam arī otrajam termiņam.Ribickis aģentūrai LETA pastāstīja, ka atbilstoši kārtībai rektora amata kandidātu izvirza augstskolas fakultātes. Patlaban atbalstu esošajam rektoram esot paudušas jau vairākas fakultātes, sacīja Ribickis, turklāt līdz noteiktajam termiņam varētu būt gūts visu RTU fakultāšu atbalsts.

Valdība Vidzemes Augstskolas rektora amatā apstiprina Gati Krūmiņu

Valdība Vidzemes Augstskolas (ViA) rektora amatā apstiprina vēstures zinātņu doktoru Gati Krūmiņu.Tādējādi viņam dotas tiesības pildīt rektora pienākumus, tostarp parakstīt augstāko izglītību apliecinošos augstākās izglītības dokumentus, un tiek nodrošināta ViA darbības kontinuitāte.Kā savu galveno uzdevumu rektora amatā Krūmiņš minējis augstskolas funkciju paplašināšanu, nostiprinot to ne tikai kā studentu apmācību iestādi, bet arī kā kompetenču centru.

RTU rektora amatā apstiprina Leonīdu Ribicki

Ministru kabinets (MK) otrdien apstiprināja profesoru inženierzinātņu habilitēto doktoru Leonīdu Ribicki Rīgas Tehniskās universitātes rektora amatā, portālu _Diena.lv _informēja Izglītības un zinātnes ministrijas pārstāvji.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide