Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Rīgas autoosta

Rīgas autoostu Rail Baltica būvniecības laikā pārcels uz Torņakalnu

Rail Baltica būvniecības laikā centrālā autoosta tiks pārcelta uz Torņakalnā izbūvētu multimodālo satiksmes mezglu, kas pēc tam darbosies kā reģionālā autoosta, trešdien Pilsētas attīstības komitejā sacīja Pilsētas attīstības departamenta vadītājs Dzintars Balodis.

FOTO: Rekonstruēs Rīgas starptautisko autoostu

Šī ir pēdējā iespēja, un ja autoostas rekonstrukcija netiks veikta, tad uzņēmumam ir jāmaina darbības veids, sarunā ar Dienas Biznesu saka a/s Rīgas starptautiskā autoosta (RSA) valdes priekšsēdētāja Vaira Gromule. Autoosta ir tehniski un tehnoloģiski novecojusi, tai ir kapacitātes problēmas, jārisina arī dažādi drošības (vides, pretterorisma) aspekti, kā arī jāceļ pasažieru apkalpošanas kvalitāte. 

Plāno apkarot nelegālos pārvadātājus Rīgas autoostā

Rīgas autoostā plānots pārtraukt nelegālo pārvadātāju darbību, šādu lēmumu ceturtdien pieņēma Drošības, kārtības un korupcijas novēršanas jautājumu komiteja, pamatojoties uz AS _Rīgas starptautiskā autoosta _vadības iesniegum, portālu Diena.lv informēja Rīgas domes pārstāvis Viktors Daugmalis.

Putenis radījis haosu autoostā, pasažieri atstāti bez informācijas

«Situācija bija ļoti haotiska, autobusus todien gaidīja simtiem pasažieru. Iespēju robežās par autobusu aizkavēšanos tika ziņots,» tā, atbildot uz Diena.lv lasītājas sūdzību, kāpēc Rīgas starptautiskajā autoostā netika ziņots, ka puteņa dēļ kavējas autobuss, saka autoostas loģistikas daļas vadītāja Elita Lukjanoviča.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide