Laika ziņas
Šodien
Apmācies

RSU

VIDEO: Kas jāņem vērā, ja bērnam ir klepus

Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) asistente un bērnu ārste Ieva Nokalna stāsta, kādos gadījumos klepu var ārstēt mājās, kad jājautā ģimenes ārsta padoms, bet kad noteikti jādodas uz slimnīcu, lai neapdraudētu bērna dzīvību.

RSU programmā Policijas darbs neaizpildīta vairāk nekā puse budžeta vietu

Jaunajā Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) studiju programmā Policijas darbs, kurā tiek apmācīti policijas vecākie virsnieki, no 100 paredzētajām budžeta vietām šobrīd aizpildītas ir tikai 40. Tikmēr politiķu dienas kārtībā nerimst jautājums par Policijas akadēmijas atjaunošanu, pirmdien vēstīja telekanāls LNT.

Biežāk apņemas strādāt reģionos

Pērn 42 medicīnas rezidenti bija noslēguši reģionālo vienošanos, apņemoties pēc mācībām strādāt ārpus Rīgas, šogad līdz šim šādu ceļu izvēlējušies 69 rezidenti. Var gan secināt, ka, uzņemot rezidentūrā, tam nav bijusi liela nozīme, kā iepriekš par to uztraucās paši medicīnas studenti.

RSU šogad uzņēmusi par 7% vairāk studētgribētāju nekā pērn

Rīgas Stradiņa universitāte (RSU) šogad uzņēmusi par 7% studētgribētāju vairāk nekā pirms gada, un pirmdien, 5.septembrī, jauno studiju gadu RSU sāks vairāk nekā 1900 studentu.RSU rektors Jānis Gardovskis norādīja - lai gan tiek uzskatīts, ka vidusskolēnu zināšanu līmenis krītas, tomēr RSU uzņemšana rāda, ka konkurence par iekļūšanu augstskolā tikai pieaug.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide