Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +18 °C
Apmācies
Svētdiena, 14. jūlijs
Ritvars, Oskars, Anvars

Skaņu mežs

Festivālā Skaņu mežs uzstāsies grupa The Body, dziedātāja Dženifera Volša un Reivens Čakons

Kultūras ēkā _Hanzas perons 4. un 5. oktobrī notiks eksperimentālās mūzikas festivāls Skaņu mežs’2024. Pagājušo mēnešu laikā izziņotajiem viesiem festivāls izziņo nākamos māksliniekus, tostarp eksperimentālā metāla grupu The Body ar vokālisti Dis Fig, ievērojamo īru dziedātāju un komponisti Dženiferu Volšu, kā arī trokšņu mūziķi un komponistu Reivenu Čakonu, kas pērn atcēla savu uzstāšanos festivālā, taču šogad to apciemos jau kā Makārtura “ģēniju” balvas laureāts.

Skaņu mežā uzstāsies avangarda ģitārists Freds Frits

Kultūras ēkā Hanzas perons 4. un 5. oktobrī notiks eksperimentālās mūzikas festivāls Skaņu mežs’2024, un tā pirmajā vakarā uzstāsies ģitārists Freds Frits (Fred Frith), ko medijs Chicago Reader nodēvējis par “avangarda mūzikas gigantu”, bet laikraksts The Guardian - par modernas ģitārspēles pionieri.

Rīgā uzstāsies trokšņu mūzikas grupa Wolf Eyes

13. jūnijā bārā 1983 (Vagonu ielā 21) uzstāsies viena no mūsu laika atpazīstamākajām trokšņu mūzikas grupām - amerikāņu apvienība Wolf Eyes, informēja festivāla Skaņu mežs rīkotāji.

Skaņu mežs izziņo pirmos nākamā gada māksliniekus

Nepieradinātās mūzikas festivāls Skaņu mežs nupat aizvadījis savu 21. izlaidumu, un ar nepacietību izziņo nākamā gada centrālo koncertu datumus - 2024. gadā Skaņu mežs notiks 4. un 5. oktobrī. Zināmi arī pirmie festivāla mākslinieki - Oregonas trokšņu mūzikas veterāni Smegma.

Tev nav jāzina viss, lai sajustu. Saruna ar Skaņu meža viesi, improvizētās mūzikas virtuozu Džo Morisu

Piektdien, 6. oktobrī, Hanzas peronā festivālā Skaņu mežs varēs dzirdēt improvizētās mūzikas meistarus no Ņujorkas – ģitāristu, grāmatu autoru un Jaunanglijas konservatorijas pasniedzēju Džo Morisu (Joe Morris), kontrabasistu Viljamu Pārkeru (William Parker) un bundzinieku Hamidu Dreiku (Hamid Drake). Sarunā Džo Moriss iepazīstina ar trio pieeju mūzikas radīšanai un dalās pārdomās par improvizēto mūziku

Skaņu mežs izziņo bezmaksas meistarklašu un lekciju programmu

Šonedēļ Rīgā sāksies Skaņu mežs, ko medijs The Wire Magazine nodēvējis par lielāko avangarda mūzikas festivālu Baltijā. Pēc atklāšanas pasākuma 30. septembrī Tu jau zini kur festivāls turpināsies 6.-8. oktobrī Hanzas peronā. Koncertvakariem tuvos datumos festivāla viesmākslinieki sniegs meistarklases un lekcijas Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā, Latvijas Mākslas akadēmijā un mākslas centrā Noass, informēja festivāla rīkotāji.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide