Skrastiņš Kārlis

Skrastiņa klubs zaudē Minesotas Wild un neiekļūst Stenlija kausa izcīņā

Kārļa Skrastiņa pārstāvētais klubs Dalasas Stars Nacionālās Hokeja līgas (NHL) čempionāta pamatturnīra pēdējā spēlē svētdien viesos ar 3:5 zaudēja Minesotas Wild komandu un nekvalificējās Stenlija kausa izcīņai.Iepriekš Stars hokejistiem bija palīdzējuši Detroitas Red Wings, kas regulārās sezonas pēdējā spēlē viesos uzvarēja Stenlija kausa pašreizējos īpašniekus un konkurentus cīņā par pēdējo vietu izslēgšanas turnīrā Čikāgas Blackhawks 4:3.

Skrastiņa klubs otrreiz pēc kārtas uzvar Kolorādo Avalanche hokejistus

Kārļa Skrastiņa pārstāvētais klubs Dalasas Stars Nacionālās Hokeja līgas (NHL) čempionāta spēlē piektdien viesos ar 3:2 uzvarēja Kolorādo Avalanche komandu, gūstot otro panākumu savstarpējās spēlēs divu dienu laikā.Latvijas valstsvienības aizsargs nospēlēja 19 minūtes, ar piespēli nopelnīja astoto rezultativitātes punktu sezonā, kā arī bloķēja divus metienus un nopelnīja lietderības koeficientu +1.

Dalasas Stars hokejistiem uzvara pār Avalanche saglabā cerības iekļūt Stenlija kausa izcīņā

Kārļa Skrastiņa pārstāvētais klubs Dalasas Stars Nacionālās Hokeja līgas (NHL) čempionāta spēlē ceturtdien savā laukumā ar 4:2 uzvarēja Kolorādo Avalanche komandu, vēl nedaudz uzlabojot izredzes cīņā par vietu Stenlija kausa izcīņā.Latvijas valstsvienības aizsargs nospēlēja nepilnas 19 minūtes, vienreiz meta pa vārtiem, pielietoja vienu spēka paņēmienu un nopelnīja labāko lietderības koeficientu komandā (+2).

Dalasas Stars hokejistiem svarīga uzvara cīņā par vietu Stenlija kausa izcīņā

Kārļa Skrastiņa pārstāvētais klubs Dalasas Stars Nacionālās Hokeja līgas (NHL) čempionāta spēlē otrdien savā laukumā ar 3:0 uzvarēja Kolumbusas Blue Jackets komandu, uzlabojot izredzes cīņā par vietu Stenlija kausa izcīņā.Latvijas valstsvienības aizsargs nospēlēja 19 minūtes, bloķēja vienu metienu, pielietoja vienu spēka paņēmienu un nopelnīja labāko lietderības koeficientu komandā (+2).

Dalasas Stars hokejisti pārtrauc sešu zaudējumu sēriju

Kārļa Skrastiņa pārstāvētais klubs Dalasas Stars Nacionālās Hokeja līgas (NHL) čempionāta spēlē svētdien viesos ar 4:3 uzvarēja Anaheimas Ducks komandu un pārtrauca sešu zaudējumu sēriju.Latvijas valstsvienības aizsargs nospēlēja 22 minūtes, vienreiz meta pa vārtiem, bloķēja vienu metienu, pielietoja divus spēka paņēmienus un nopelnīja neitrālu lietderības koeficientu.

Dalasas Stars bez Skrastiņa zaudē Ducks hokejistiem

Dalasas Stars hokejisti Nacionālās Hokeja līgas (NHL) čempionāta spēlē trešdien savā laukumā papildlaikā ar 3:4 zaudēja Anaheimas Ducks komandai. Stars aizsargs Kārlis Skrastiņš iepriekšējā mačā gūtā augšstilba muskuļa savainojuma dēļ spēlē nepiedalījās.

Latvijas aizsargs Kārlis Skrastiņš guva kājas savainojumu NHL čempionāta Dalasas Stars un Filadelfijas Flyers sestdienas spēlē. Otrā perioda pēdējā minūtē pēc sadursmes pie apmales Skrastiņš jau guļus centās izsist ripu no aizsardzības zonas, kad viens no Flyers spēlētājiem ar slidu iegrieza pamatīgu rētu virs ceļgala augšstilba muskulī.