Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +23 °C
Daļēji apmācies
Ceturtdiena, 25. jūlijs
Jēkabs, Žaklīna

Skriešana

FOTO: Pa Mērnieku laiku takām Stirnu buka posmā Vecpiebalgā skrējuši 3500 dalībnieku

Saulainos un siltos laikapstākļos Vecpiebalgas pusē “Vēveros” ar trīs ar pusi tūkstoti dalībnieku aizvadīts populārā taku skriešanas seriāla “Stirnu buks” 11. sezonas ceturtais posms, taku skrējējiem izbaudot gleznainajā Piebalgas pusē “Mērnieku laiku” takas un finišējot Latvijas Etnogrāfiskā brīvdabas muzeja lauku ekspozīcijā "Vēveri" teritorijā blakus nesen atjaunotajām Vēveru dzirnavām, informē organizatoru pārstāvis Ivars Bācis.

FOTO: 1000 skrējēju svelmē bauda Dzegužkalna reljefotās takas

Ceturtdienas vakarā ar otro posmu un atkal ļoti lielu dalībnieku skaitu Dzegužkalnā turpinājās populārā skriešanas seriāla “Izskrien Rīgu” jubilejas desmitā sezona. Vīriešiem 10km uzvarēja pirmo posmu izlaidušais Andrejs Dmitrijevs, kurš jūnija sākumā startēja Eiropas čempionātā bezceļa skriešanā kalnā, bet sievietēm vēlreiz labākā bija Anita Siliņa, kura uz šo posmu maratona titulam bija pievienojusi arī uzvaru Latvijas čempionātā 10 000m, informē organizatoru pārstāvis Ivars Bācis.

FOTO: Ar rekordiem un labdarības jūdzi Ukrainai Salaspils pusmaratons nosvinējis desmitgadi

Svētku noskaņās, pozitīvā gaisotnē, saulainos laikapstākļos, ar dalībnieku rekordu, skrējēju skaitam pirmo reizi sniedzoties pāri tūkstotim, un Dmitrija Serjogina jauno sacensību rekordu pusmaratonā sestdien, 11. maijā, Salaspilī ar Salaspils novada dpašvaldības, “Ezerkauliņi”, “Knauf”, “Saulkalne S”, “Maxima” un “Sportlat” atbalstu tika aizvadīts Salaspils Sporta nama rīkotais jubilejas desmitais “Ezerkauliņi” Salaspils pilsētas pusmaratons.

FOTO: Ar jauniem uzvarētājiem un ukraiņu skrējienu aizvadīts Patria race otrais posms Ozolniekos

Svētdien, 12. maijā, Ozolniekos ar vairāk nekā 200 dalībniekiem no Latvijas un Lietuvas dažādās distancēs tika aizvadīts populārā šķēršļu skrējiena Patria race šīs sezonas otrais posms, par uzvarētājiem kļūstot Andim Saknem un lietuvietei Diānai Verikaitei, bet otrās vietas ieguvējai Kristīnei Vāverei esot labākajai Latvijas sieviešu vidū, informē organizatoru pārstāvis Ivars Bācis.

FOTO: Aizvadīti Jūrmalas skriešanas svētki

Sestdien, 4. maijā jau četrpadsmito reizi Majoru pludmalē tika aizvadīti Jūrmalas skriešanas svētki, kas šogad norisinājās kuplā skaitā, atzīmējot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienu. Jūrmalas skriešanas svētki ir unikāls tautas sporta pasākums, kas pulcē visu vecumu skriešanas un nūjošanas entuziastus un profesionāļus, turklāt vienīgais skriešanas masu pasākums, kura distances ir izvietotas pludmales smiltīs.

Līvenhofas skrējienā spraigā cīņā ar Serjoginu Bogdanovs uzstāda Latvijas rekordu jūdzē

Valsts svētkos, 4. maijā, ikgadējā Līvenhofas skrējienā lieliskos laikapstākļos tika uzstādīts Latvijas rekords jūdzē jeb 1609 m, par ko parūpējās Latvijas čempions 1500 m un 800 m Ņikita Bogdanovs, kurš spraigā cīņā apsteidza Latvijas rekordistu pusmaratonā un 10 km Dmitriju Serjoginu, kurš bez uzvaras nepalika, jo dažas minūtes vēlāk mārupietis startēja 10 km, uzrādot ātrāko laiku un svinot uzvaru šajā distancē Līvānos ceturto gadu pēc kārtas, informē organizatoru pārstāvis Ivars Bācis.

Pavasara skrējienā: bez spriedzes un ar prieku

Parkos, dabas takās un ielās aizvien vairāk dažādu paaudžu cilvēki skrien! Arī iespēja pierādīt savu varēšanu garajā skrējienā – maratonā – aizrauj aizvien vairāk, un ne mazums ir arī tādu, kuri skriešanas treniņus uzsākuši gandrīz no nulles.

Serjogins ar jaunu rekordu un junioru čempione Petrova uzvar Apkārt Cēsīm 10 km vdistancē

Sestdien Cēsīs notikušajā ikgadējā un spēcīgu sastāvu pulcējošā skrējienā Apkārt Cēsīm 10 km distancē ar jaunu trases rekordu vīriešiem uzvarēja daudzkārtējais Latvijas čempions un Latvijas rekordists pusmaratonā, mārupietis Dmitrijs Serjogins, bet sievietēm pirmo vietu ieguva junioru čempione stadionā un telpās Alise Petrova. Tikmēr 5 km nepārspēti aplika alūksnietis Jānis Žagars un dobelniece Marta Gustiņa, informē organizatoru pārstāvis Ivars Bācis.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide