Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Skriešana

FOTO: Atklāta skriešanas seriāla Izskrien Rīgu 2019. gada sezona

Ceturtdienas, 23. maija, vakarā tika atklāta piektā sezona 2015.gadā uzsāktajam skriešanas seriālam Izskrien Rīgu, ko piedāvā Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments. Vairāk kā 700 dalībnieki vienojās kopīgā skrējienā cauri vienam no Pārdaugavas skaistākajiem parkiem – Arkādijas parkā, informē rīkotāji.

Maratona laikā uz slimnīcām nogādāti 20 skrējēji

Šodienas maratona laikā mediķi uz ārstniecības iestādēm nogādāja kopskaitā 20 dalībniekus, aģentūru LETA informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša.

Serjogins labo Kuldīgas pusmaratona trases rekordu

Sestdien, 11. augustā skriešanas seriāls Bigbank Skrien Latvija dalībniekus pulcēja uz tā sesto posmu Kuldīgā. Saglabājot līdzšinējās pasākuma tradīcijas, tām tika pievienotas arī jaunas, kas jau iepriekš 12 reizes notikušos sporta svētkus ļāva baudīt jaunā kvalitātē.

Dienas padoms: Skrējējiem jāizvērtē savas spējas

Lai saudzīgi un pareizi sagatavotu organismu skriešanas maratoniem, jāpievērš uzmanība savu fizisko spēju robežu izpētei. Nepieciešams iziet pilnu veselības pārbaudi, un jāizanalizē sava ēdienkarte, nepiemirstot arī par ūdens dzeršanas paradumiem.

FOTO: Puspliko skrējiens Rīgas ielās

Svētdien Rīgā noticis Biohacking.lv kustības domubiedru puspliko skrējiens, mērojot ceļu no Sporta ielas 2 kvartāla līdz Brīvības piemineklim un atpakaļ, vēsta rīkotāju pārstāvis Kaspars Vendelis.

Lattelecom Rīgas maratons nedēļas nogalē aicina uz treniņiem kopā ar Latvijas ātrākajiem skrējējiem

Turpinot gatavošanās ciklu Lattelecom Rīgas maratonam, šajā nedēļas nogalē Latvijas ātrākie garo distanču skrējēji aicina uz adidas Runners skriešanas skolu visus skrējējus un aktīva dzīvesveida piekritējus. Otrajā no četrām nedēļas nogalēm jeb Warm-Up Weekend 11.-12. novembrī vadību uzņemsies gan adidas Runners komūnas treneri, gan Latvijas garo distanču rekordisti, čempioni un Olimpisko spēļu dalībnieki. Gaidāmie sestdienas un svētdienas skrējieni palīdzēs ne vien veikt daudzveidīgus un kvalitatīvus treniņus, bet arī gūt pozitīvas emocijas un lieliski pavadīt sportiskus brīvdienu rītus kopā ar treneriem un skrējējiem.

Jurkēvičs un Ģērmane uzvar Latvijas čempionātā vieglatlētikas krosā

Carnikavas slēpošanas un aktīvās atpūtas trasē Zibeņi notikušajā Latvijas čempionātā krosā, ko rīkoja Carnikavas sporta centrs un Latvijas vieglatlētikas savienība, elites grupā vīriešiem trešo zelta medaļu šosezon izcīnīja Latvijas rekordists daugavpilietis Dmitrijs Jurkēvičs, kuram vissīvāko konkurenci sastādīja un otro vietu tāpat kā 2014.gadā izcīnīja Latvijas labākais distanču slēpotājs Indulis Bikše no Madonas. Sievietēm iepriekšējo divu gadu sudraba medaļas ar zeltu beidzot nomainīja gulbeniete Guna Ģērmane, vēsta organizatoru pārstāvis Ivars Bācis.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide