Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +15 °C
Skaidrs
Piektdiena, 12. augusts
Klāra, Vizma

Sparks

Grupas Sparks koncerta recenzija. Pasaules mums abiem nepietiek

Vairākas mūziķu paaudzes iedvesmojusī grupa Sparks savā pamatsastāvā sajūsmina fanus Ventspilī.Grupas, kuru mūzika jau pirms vairākiem gadu desmitiem kļuvusi par populārās mūzikas klasiku, parasti savācas lielām turnejām un tad spēlē ja ne stadionos, jo daļa klausītāju no masu pasākumu apmeklētāju vecuma izauguši, tad arēnās vai lielos klubos, neiztiekot bez visādiem specefektiem un citām papildu atrakcijām.

Noslēdzies konkurss par grupu Sparks!

Noslēdzies konkurss par ekscentrisko amerikāņu grupu Sparks, kas 5. oktobrī koncertēs Ventspilī!No visiem pareizo atbilžu sniedzējiem pēc nejaušības principa izlozēts uzvarētājs – Raivo P. balvā iegūs ielūgumu divām personām uz grupas Sparks koncertu Ventspilī, teātra namā Jūras vārti 5. oktobrī plkst.

Pirmo reizi Latvijā uzstāsies ekscentriskā grupa Sparks

5. oktobrī Ventspilī, teātra namā Jūras vārti ar pirmo un vienīgo koncertu Latvijā viesosies populārā amerikāņu grupa Sparks, pavēstīja SIA Kurzemes filharmonija pārstāve Antra Lācberga.Sparks darbība cauri trim desmitgadēm vienmēr sakņojusies tās dalībnieku – brāļu Rona un Rasela Maelu - savstarpējās attiecībās, arvien meklējot inovatīvu pieeju mūzikai.

Piedalies konkursā un apmeklē Sparks koncertu Ventspilī!

Portāls Kulturasdiena.lv sadarbībā ar Kurzemes filharmoniju aicina piedalīties konkursā par ekscentrisko amerikāņu grupu Sparks, kas 5. oktobrī koncertēs Ventspilī.Līdz svētdienai, 30. septembrim, atbildiet uz konkursa jautājumiem, norādot vārdu, uzvārdu un kontaktinformāciju. No visiem pareizo atbilžu sniedzējiem pēc nejaušības principa izlozēsim uzvarētāju, kas balvā iegūs ielūgumu divām personām uz grupas Sparks koncertu Ventspilī, teātra namā Jūras vārti, 5. oktobrī plkst. 20.

Pirmo reizi Latvijā koncertēs atraktīvā grupa Sparks

5. oktobrī Ventspilī, teātra namā Jūras vārti ar pirmo un vienīgo koncertu Latvijā viesosies populārā amerikāņu grupa Sparks, pavēstīja SIA Kurzemes filharmonija valdes priekšsēdētājs Māris Valtenbergs.Sparks darbība cauri trim desmitgadēm vienmēr sakņojusies tās dalībnieku – brāļu Rona un Rasela Maelu savstarpējās attiecībās, arvien meklējot inovatīvu pieeju mūzikai.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide