Quantcast
Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Tele2

Tele2 pētījums: Internetā visvairāk kritizē politisko pārliecību, izskatu, seksuālo orientāciju un nodarbošanos

Mobilo sakaru operatora Tele2 #sekosev sociālās kampaņas ietvaros veiktais pētījums atklāj, ka gandrīz puse (47%) Latvijas iedzīvotāju ir saņēmuši negatīvus komentārus interneta vidē par sevi, saviem ierakstiem, nodarbošanos vai hobijiem. Visvairāk negatīvos komentārus internetā saņem jaunieši vecumā no 18-25 gadiem – tos saņem vairāk nekā puse jeb 54%, par veikto pētījumu Tele2 informē portālu Diena.lv.

Prasīgie maksā mazāk?

Kopš 2005. gadā Latvijas mobilo sakaru tirgū ienāca telekomunikāciju operators Bite, solot lētākas cenas nekā tās, ko piedāvāja jau esošie telefonsakaru operatori, šīs nozares tirgu var dēvēt par konkurences piesātinātu.

Tele2: Iedzīvotāji telefonu iegādei vidēji tērē 361 eiro

TOP5 pirktākie viedtelefonu zīmoli pirmajā pusgadā ir Samsung, Huawei, Apple, Nokia un Xiaomi, liecina mobilo sakaru operatora Tele2 dati. Salīdzinot ar aizvadītā gada pirmo pusgadu, visstraujāko izaugsmi piedzīvojis Xiaomi zīmols. Savukārt vidējā summa, ko klienti tērē par telefona iegādi, palielinājusies par aptuveni 15%, portālu Diena.lv informēja mobilo sakaru operators.

Tele2: Pirmajā pusgadā datu patēriņš telefonos palielinājies par 50%, kas ir straujākais pieaugums pēdējo gadu laikā

Mobilo sakaru operatora Tele2 dati liecina, ka vidējais mobilo datu patēriņš uz vienu SIM karti šī gada pirmajā pusgadā palielinājies par aptuveni 50%, salīdzinot ar 2019. gada pirmo pusgadu. Gadu iepriekš pieaugums bija aptuveni 15% robežās. Šobrīd vidējais datu patēriņš uz vienu SIM karti Tele2 tīklā ir 15,2 GB, portālu Diena.lv informēja uzņēmuma sabiedrisko attiecību vadītājs Oskars Fīrmanis.

Tele2: PTAC interpretē likumu

Patērētāju tiesību aizsardzības centra (PTAC) lēmumu apstrīdēs tiesā, Guntaram Gūtem pauž Tele2 valdes priekšsēdētājs Valdis Vancovičs.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide