Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Telefoni

Pieaug izmaksāto atlīdzību summa par bojātiem telefoniem

Vadošā mobilo sakaru operatora Tele2 un apdrošināšanas sabiedrības Balta apkopotā informācija liecina, ka telefonu remonta izmaksas ik gadu pakāpeniski aug, un šogad vidēji viena telefona atjaunošana izmaksājusi 200 eiro.

Noteikti cenu griesti telefonsarunām ES valstīs

Pārrobežu zvani Eiropas Savienības (ES) iekšienē nedrīkstēs būt dārgāki par 19 centiem minūtē, bet īsziņas - par 6 centiem, paredz Eiropas parlamentā trešdien pieņemtie telekomunikāciju noteikumi.

Mobilo sakaru operatori nedrīkstēs veikt telemārketinga zvanus citu operatoru klientiem

Latvijas mobilo sakaru operatori parakstījuši labās prakses kodeksu Par komerciālu paziņojumu sūtīšanas komercpraksi, izmantojot telemārketingu, saskaņā ar kuru no rītdienas, 25.augusta, operatori varēs veikt telemārketinga zvanus citu operatoru klientiem tikai tad, ja saņemta nepārprotama atļauja no šiem klientiem, uzzināja aģentūra LETA.

Aizturēts iespējamais telefonu zaglis; ja esi cietis - ziņo

Valsts policijas (VP) Rīgas reģiona pārvaldes Teikas iecirkņa policisti par vairākām mobilo telefonu zādzībām aizturēja attēlā redzamo vīrieti. Policistiem ir aizdomas, ka šis vīrietis varētu būt pastrādājis vēl citas zādzības, tādēļ policija aicina ziņot ikvienu, kurš ir cietis no attēlā redzamā vīrieša pretlikumīgajām darbībām.

Apple ziņo par pirmo iPhone tirdzniecības apjoma kritumu

ASV informācijas tehnoloģiju gigants Apple Inc. otrdien paziņoja, ka viedtelefonu iPhone pārdošanas apjoms pagājušajā ceturksnī piedzīvojis pirmo kritumu kopš to nonākšanas tirdzniecībā 2007.gadā un samazinājusies arī uzņēmuma peļņa.

papildināta (17:15) - VK pārmet Sprūdža vadītajai ministrijai dārgu Apple telefonu un datoru iegādi

Valsts kontrole secinājusi, ka Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) ir iegādājusies nesamērīgi dārgus mobilos tālruņus un portatīvos datorus ministrijas vadībai.Valsts kontroles revīzijas ziņojumā par 2012.gada pārskata sagatavošanas pareizību norādīts, ka ministrija 2011.gada novembrī un decembrī un pagājušajā gadā ir iegādājusies 37 mobilos tālruņus, kuru cena svārstās no deviņiem līdz 204 latiem par tālruni, kā arī 18 mobilos tālruņus Apple iPhone4S, kur viena tālruņa cena ir no 385 līdz 549 latiem.

Brasas cietuma uzraugs ieslodzītajiem mēģinājis piegādāt lielu daudzumu narkotiku un telefonus

Ieslodzījuma vietu pārvaldes (IeVP) un Brasas cietuma Drošības daļas darbinieki sestdien aizturēja Brasas cietuma Uzraudzības daļas uzraugu, kurš nelegāli mēģināja ienest cietumā vairāk nekā 20 mobilos tālruņus, SIM kartes, lādētājus, pusotru litru alkohola un lielu daudzumu narkotisko vielu, kas bija paslēptas sporta somā speciāli izveidotā slēpnī.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide