Laika ziņas
Šodien
Sniega pārslas
Rīgā -2 °C
Sniega pārslas
Svētdiena, 4. decembris
Baiba, Barba, Barbara

Terorisms

ASV Senātā rosina Vagner atzīt par teroristiem

ASV senatori republikānis Rodžers Vikers un demokrāts Bens Kardins iesnieguši likumprojektu par Krievijas algotņu saukšanu pie atbildības, ar kuru ASV valsts sekretāram pieprasīts atzīt Krievijas algotņu grupējumu Vagner par ārvalstu teroristu organizāciju, teikts ceturtdien senatora Vikera mājaslapā publicētajā paziņojumā.

ASV Senāts aicina atzīt Krieviju par valsti terorisma sponsoru

ASV Senāts vienbalsīgi pieņēmis rezolūciju, aicinot Valsts departamentu atzīt Krieviju par valsti terorisma sponsoru saistībā ar tās darbībām Čečenijā, Gruzijā, Sīrijā un Ukrainā, kas novedušas pie "neskaitāmu vīriešu, sieviešu un bērnu nāves".

Eiropols: Terorisma draudi ES saglabājas augsti

Terorisma draudi Eiropas Savienībā (ES) saglabājas augsti, neskatoties uz to, ka samazinājies teroraktu skaits, paziņojusi ES tiesībaizsardzības aģentūra "Eiropols".

Piespriež cietumsodus par islāmistu terora uzbrukumiem Parīzē

Tiesa Francijā piespriedusi mūža ieslodzījumu džihādistam, kas piedalījās islāmistu terora uzbrukumos Parīzē 2015. gadā, kuros dzīvību zaudēja 130 cilvēku. Vēl 19 par teroristu grupas atbalstīšanu apsūdzētajiem piespriesti sodi – no nosacīta cietumsoda līdz vairāku gadu cietumsodam, vēsta France24.com.

Parīzes teroraktu īstenotājam piespriests mūža ieslodzījums

Vienīgajam izdzīvojušajam 2015.gada Parīzes teroraktu īstenotājam Salaham Abdeslamam trešdien tika piespriests mūža ieslodzījums, noslēdzoties septembrī sāktajai prāvai pret 20 cilvēkiem, kas tika apsūdzēti par teroraktu sarīkošanu Parīzē 2015.gada 13.novembrī.

ES dokuments: Metaverse var kļūt par jaunu vidi terorismam

Sociālā tīkla "Facebook" dibinātāja un vadītāja Marka Zakerberga radītā virtuālās realitātes platforma "Metaverse" var kļūt par jaunu vidi terorismam un potenciālo teroristu vervēšanai, teikts Eiropas Savienības (ES) pretterorisma koordinatora sagatavotajā ziņojumā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide