Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Urzula fon der Leiena

Junkers mudinās Leienu rūpēties par Eiropu

Līdzšinējais Eiropas Komisijas (EK) prezidents Žans Klods Junkers žurnālistiem piektdien apliecināja, ka mudinās amata mantinieci Urzulu fon der Leienu rūpēties par Eiropu, vienlaikus atzīstot, ka ir stipri nobažījies par pienācīgas cieņas trūkumu pret likuma varu.

Leiena sola pārveidot Eiropas Savienību

Nākamā Eiropas Komisijas (EK) prezidente Urzula fon der Leiena trešdien solīja sava piecu gadu pilnvaru termiņa laikā veikt Eiropas Savienības (ES) "pārveidi, kas skars ikvienu mūsu sabiedrības un ekonomikas daļu".

Leiena aicina ES aktīvāk iesaistīties ārpolitikā

Nākamā Eiropas Komisijas (EK) prezidente Urzula fon der Leiena otrdien aicināja Eiropas Savienību (ES) aktīvāk iesaistīties ārpolitikā, sakot, ka vēlas redzēt "vairāk uz āru vērstu" bloku.

Leiena: Lielbritānijai būs jādeleģē komisārs EK

Lielbritānijai būs jāizvirza kandidāts komisāra amatam jaunajā Eiropas Komisijas (EK) sastāvā, ja tā būs Eiropas Savienības (ES) dalībvalsts pēc 31.oktobra, ceturtdien atzinusi nākamā EK prezidente Urzula fon der Leiena.

Kariņš tiksies ar van der Leienu

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV) šodien Briselē piedalīsies Eiropadomē, kā arī viņam paredzēta dalība vairākās sanāksmēs un divpusēja tikšanās ar nākamo Eiropas Komisijas priekšsēdētāju Urzulu van der Leienu, aģentūru LETA informēja premjera birojā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide