Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Valsts vides dienests

Vides jomā jāsabalansē biznesa un sabiedrības intereses

Sekmīgai vides politikas īstenošanai svarīga ir efektīva uzraudzība un saprotama komunikācija ar sabiedrību, sarunā ar Guntaru Gūti norāda Valsts vides dienesta (VVD) ģenerāldirektore Elita Baklāne-Ansberga.

Biolars vēlas veikt atkārtotas Zemgalē piesārņotās grunts analīzes

AS Olaines ķīmiskā rūpnīca Biolars gatavojas par saviem līdzekļiem veikt atkārtotas grunts analīzes, lai pārliecinātos, vai cianīdjonus saturošais šķidrums, kas izliets daudzviet Zemgalē gar ceļiem, nav pārvērties mēslojumā, aģentūrai LETA apliecināja uzņēmuma pārstāve, zvērināta advokāte Viktorija Jarkina.

Bīstamie ķīmiskie atkritumi izvesti no Baldones novada

Pabeigta bīstamo ķīmisko atkritumu izvešana no Latvijas Universitātei (LU) piederošās ēkas Baldones novadā, netālu no Riekstukalna. Kopumā uz bīstamo atkritumu glabātuvi tika nogādātas 37 mucas ar ķīmiskām vielām, portālu Diena.lv informē Valsts vides dienesta (VVD) pārstāve Maruta Bukleviča.

Juglas ezerā atkal naftas produktu piesārņojums

Pirmdien plkst. 10.20 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma informāciju, ka Juglas ezera ūdenī ir redzams naftas produktu pleķis. Ugunsdzēsēji glābēji, izmantojot absorbējošās bonas 180 metru garumā, piesārņoto apgabalu ierobežoja. Notikuma vietā turpmāko uzraudzību veica Valsts vides dienesta un pašvaldības policijas pārstāvji, portālu Diena.lv informēja VUGD.

VVD vēršas pret Cesvaines pienu par Sūlas upes piesārņošanu

Svētdien, 14. jūlijā, Valsts vides dienesta (VVD) Madonas reģionālās vides pārvaldes (RVP) inspektors saņēma informāciju no iedzīvotājiem, ka AS Cesvaines piens ar neattīrītiem notekūdeņiem piesārņo Sūlas upi. Pārbaudē šis fakts apstiprinājās - ūdens upē bija bālganā nokrāsā un ar piena ražošanas notekūdeņiem raksturīgo smaku.

VVD kliedē bažas par ķīmisko piesārņojumu Zemgalē

Valsts vides dienests (VVD) noraida bažas par publiskajā telpā izskanējušo ziņu, ka Zemgales lauku piesārņošana ir izraisījusi reģionāla mēroga ekoloģisko katastrofu un mierina, ka piesārņojums ir lokāls un šobrīd iedzīvotājus neapdraud.

Biolars: VVD ziņojumā par pārbaudi rūpnīcā ir neprecizitātes un kļūdas

Valsts vides dienesta (VVD) ziņojumā par pārbaudi AS Olaines ķīmiskā rūpnīca Biolars (Biolars), pamatojoties uz kura dienests brīdinājis rūpnīcu par tās darbības iespējamu daļēju apturēšanu, ir vairākas neprecizitātes un kļūdas, aģentūrai LETA sacīja Biolars Juridiskā departamenta vadītājs Jēkabs Leiškalns.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide