Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Varam

Par atlaišanu nav vienprātības

Likumprojekts par Rīgas domes atlaišanu ir sagatavots, taču joprojām izskan bažas, vai tā pieņemšanai ir pietiekami daudz iemeslu, lai to nevarētu apstrīdēt Satversmes tiesā. Īsi pirms svētkiem ar savu atzinumu klajā nāca Latvijas Pašvaldību savienība (LPS).

Izglītības komisija aicina IZM un VARAM rast iespēju pagarināt internātskolu finansēšanas pārejas periodu

Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisija otrdien vienojās vērsties pie Izglītības, kultūras un zinātnes ministrijas (IZM) un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM), aicinot tuvākajā laikā rast risinājumu, kā pagarināt pārejas periodu internātskolu finansēšanai, lai nodrošinātu to darbības uzturēšanai nepieciešamos līdzekļus, vēsta Saeimas Preses dienests.

Rīgas dome strīdīgās normas nolikumā apņēmusies labot līdz 7. maijam

Rīgas dome informējusi Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju (VARAM), ka līdz 7. maijam centīsies labot deputātu tiesību ierobežojošās normas nolikumā, šorīt intervijā Latvijas Radio sacīja vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards (NA).

VARAM neļauj RD koalīcijai ierobežot deputātu jautājumu skaitu

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) nesaskaņos Rīgas domes (RD) iesniegtos saistošo noteikumu nolikuma grozījumus, kas paredz būtiski ierobežot domes deputātu tiesības uzdot jautājumus, nosakot maksimāli pieļaujamo jautājumu skaitu - līdz trīs jautājumiem, kā arī ierobežot deputātu tiesības izteikties par balsošanas motīviem līdz vienai minūtei, vēsta VARAM.

Drīz arī plānie plastmasas maisiņi būs par maksu

Pircēju paradumi attiecībā uz mazo, plāno plastmasas maisiņu lietošanu mainās gausi – daudziem aizvien ir pilnīgi pašsaprotami tajos likt augļus, dārzeņus un citas preces. Tas gan drīzumā varētu mainīties, jo Latvijai ir pienākums vairākas reizes samazināt šo maisiņu patēriņu.

VARAM prasa tikt skaidrībā par Nākotnes nama projekta īstenošanu

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards (NA) pieprasījis Finanšu ministrijai (FM) izvērtēt Valsts nekustamo īpašumu (VNĪ) valdes locekļu atbildību saistībā ar Okupācijas muzeja rekonstrukcijas termiņa neievērošanu un noteikt termiņu, kad Nākotnes nams būs gatavs, vēsta Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM).

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide