Laika ziņas
Šodien
Migla
Piektdiena, 1. decembris
Emanuels, Arnolds

Vents Armands Krauklis

No amata gāž Valkas mēru Kraukli

Šodien ārkārtas domes sēdē ar astoņām balsīm no Valkas novada pašvaldības domes priekšsēdētāja amata atbrīvots ilggadējais vadītājs Vents Armands Krauklis (Vidzemes partija).

KNAB piemēro divus sodus Valkas mēram Krauklim

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) piemērojis divus administratīvos naudas sodus Valkas mēram Ventam Armandam Krauklim (Vidzemes partija), aģentūra LETA noskaidroja KNAB.

Reģionus atstāja zaudētājos

Par to, vai reģioniem tiks vienīgi drupačas no kumosa, ko no ES Atveseļošanas fonda līdzekļiem nokodīs Rīga, kas ierēdniecības un partiju domāšanā sekmēja šādu iznākumu, un kā Latvija tiks galā ar dārgajām saistībām, kuras uzņēmusies, nostājoties uz ES zaļā kursa, Valkas mēru Ventu Armandu Kraukli iztaujā Agnese Margēviča.

Krauklis: jaunais kadastra aprēķins ir brāķis, tas jāpārtaisa

Valsts nespēj izveidot sakarīgu sistēmu, nu saka, ka pašvaldībām ar atlaidēm esot iespēja šo nesakarīgo sistēmu uzlabot, bet arī tā nav, jo atlaidēm taču jābūt tiesiski pamatotām. Kā tu pamatosi, ka tikai tam iedzimtajam Jānim pienākas atlaide, lai arī pēc kadastra viņa zeme un mājiņa skaitās mežonīgi dārga tikai tāpēc, ka blakus ir miljonāru īpašumi? – intervijā Romānam Meļņikam saka Valkas novada domes priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis.

Krauklis: Katra pašvaldība labāk redz, kā veidot savu pārvaldības struktūru

Katra pašvaldība labāk redz, kā veidot savu pārvaldības struktūru, komentējot Rēzeknes novada pašvaldības vadītāja Monvīda Švarca (V) priekšlikumu dalīt novadus pagastu apvienībās, sacīja Reģionālo attīstības centru apvienības valdes un Valkas novada domes priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis (Vidzemes partija).

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide