Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +4 °C
Daļēji apmācies
Trešdiena, 22. janvāris
Austris

Volodimirs Zelenskis

Zelenskis atsakās pieņemt Hončaruka atlūgumu

Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis piektdien atteicies pieņemt premjerministra Oleksija Hončaruka atlūgumu, paziņojot, ka vēlas dot Hončarukam otru iespēju.

Putins un Zelenskis vienojas par pilnīgu pamieru

Krievijas prezidents Vladimirs Putins un Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis sarunās Parīzē ir vienojušies par pilnīga pamiera panākšanu Ukrainas austrumos līdz šī gada beigām un jaunu spēku atvilkšanu no konflikta zonām līdz 2020.gada martam.

Zelenskis mudina deputātus veikt pārbaudes ar melu detektoru

Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis trešdien aicināja parlamenta finanšu komitejas deputātus veikt pārbaudes ar melu detektoru, šādu aicinājumu paužot pēc medijos izskanējušajām apsūdzībām kukuļošanā.

Attiecības bez mākoņiem

"Labdien, dārgie draugi!" pēc abu delegāciju tikšanās Rīgas pilī Ukrainas prezidents Volodomirs Zelenskis latviešu valodā uzrunāja preses konferences dalībniekus. Šī ir standarta vizīte, kas ir jāveic prezidentūras sākumā, Dienai norāda Latvijas Ārpolitikas institūta pētniece Elizabete Vizgunova. Jāatgādina, ka Zelenska pirmā vizīte pēc stāšanās prezidenta amatā bija Briselē, skaidri parādot Ukrainas virzību Eiropas Savienības un NATO virzienā. Zelenska viesošanās Latvijā, pēc ekspertes domām, ir mēģinājums veicināt attiecības ar tām valstīm, kuras atbalsta Ukrainas eiroatlantisko virzību, kas arī ir viena no Latvijas ārpolitikas prioritātēm.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide