Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Zemessardze

Ar svinīgiem pasākumiem piektdien atzīmēs Zemessardzes 28. gadadienu

Piektdien aizsardzības ministrs Artis Pabriks un Zemessardzes komandieris pulkvedis Egils Leščinskis piedalīsies Zemessardzes 28. gadadienai veltītajos pasākumos Kuldīgā un Oskara Kalpaka muzejā un piemiņas vietā Airītes, Saldus novadā. Svētku pasākumus aicināts apmeklēt arī ikviens iedzīvotājs.

Zemessargus kolektīvo apmācību laikā varēs atbrīvot no darba pienākumu veikšanas

Otrdien, 21. augustā, Ministru kabineta sēdē konceptuāli atbalstīti likumprojekti par grozījumiem Latvijas Republikas Zemessardzes likumā un Darba likumā, kuru mērķis ir normatīvajos aktos skaidri definēt, ka darba devējs darbinieku, kurš darba dienās tiek iesaistīts kolektīvajā zemessargu apmācībā, atbrīvo no darba pienākumu veikšanas attaisnojoša iemesla dēļ, jo šis gadījums ir raksturojams kā darbinieka darbības visas sabiedrības interesēs, portāls Diena.lv uzzināja Aizsardzības ministrijā.

Zemessargs ar gājienu apkārt Latvijai vāc ziedojumus bērnu rehabilitācijai

Ventspils zemessargs Raimonds Požarskis sācis labdarības iniciatīvu Apiesim Latviju, lai bērni staigātu, veicot pārgājienu apkārt Latvijai un ierosinot ziedojumu vākšanu bērniem ar kustību traucējumiem, aģentūru LETA informēja Zemessardzes 4.Kurzemes brigādes štāba pārstāve Guna Štolcere. Labdarības iniciatīvā Apiesim Latviju, lai bērni staigātu Požarskis sadarbībā ar Ziedot.lv izveidojis ziedojumu kontu, kur var pārskatīt līdzekļus bērnu rehabilitācijas nometnei Poga.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide