Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Ziemeļkoreja

Ziemeļkoreja draud atsākt kodolizmēģinājumus

Nosodījums, ko ārvalstis paudušas Ziemeļkorejas ieroču izmēģinājumiem, ir nopietna provokācija, ceturtdien norādīja oficiālā Phenjana, vienlaikus draudot atsākt kodolizmēģinājumus un tāla darbības rādiusa raķešu izmēģinājumus.

Ziemeļkoreja izšāvusi divas ballistiskās raķetes

Ziemeļkoreja trešdien izšāva divas ballistiskās raķetes no savas austrumu piekrastes, demonstrējot savu militāro spēju paplašināšanos pirms nedēļas nogalē plānotām kodolsarunām ar ASV.

Ziemeļkoreja pauž šaubas par samitu ar ASV

ASV agresija un apsēstība ar Ziemeļkorejas atbruņošanu raisa šaubas par vēl viena Vašingtonas un Phenjanas samita izredzēm, piektdien paziņoja Ziemeļkoreja, vienlaikus cildinot ASV prezidentu Donaldu Trampu kā gudru un drosmīgu.

Ziemeļkoreja pirms kodolsarunām ar ASV pieprasa garantijas valsts drošībai

Ziemeļkoreja pirms kodolsarunām ar ASV vēlas saņemt garantijas savai drošībai, pirmdien pavēstīja Ziemeļkorejas Ārlietu ministrija. Pirms dažām dienām Phenjana apliecināja, ka ir gatava jaunām sarunām ar ASV, bet tagad paziņojumā Ziemeļkorejas Ārlietu ministrija norādījusi, ka gaidāmās sarunas būs izšķirošas Vašingtonas un Phenjanas nākotnes dialoga ceļam.

Ziemeļkoreja raida jūrā šāviņus

Ziemeļkoreja otrdien raidīja jūrā šāviņus dažas stundas pēc tam, kad tā pirmdien bija paudusi gatavību septembra beigās atsākt sarunas ar ASV par savu kodolprogrammu, paziņoja Dienvidkorejas armija. Ziemeļkoreja otrdienas rītā divreiz palaida austrumu virzienā "neidentificētus šāviņus", kas nolidoja apmēram 330 kilometrus no Pjonannamdo provinces Kečonas rajona un nokrita Japāņu jūrā.

Ziemeļkoreja gatava atsākt kodolsarunas ar ASV

Ziemeļkoreja paudusi gatavību septembra beigās atsākt sarunas ar ASV par savu kodolprogrammu. Taču Phenjana uzsvēra, ka Savienotajām Valstīm jāierodas pie sarunu galda ar priekšlikumiem, kas apmierina Ziemeļkoreju, vai arī attiecībām tiks pielikts punkts.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide