Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā -4 °C
Apmācies
Sestdiena, 2. decembris
Sniedze, Meta

Grāmatas

Klajā nāk Jāņa Rokpeļņa rakstu pirmais sējums Dzeja

Izdevniecībā Neputns klajā nāk Jāņa Rokpeļņa rakstu 1. sējums, kurā apkopota autora dzeja, kas radīta pusgadsimta garumā, iekļaujot arī jaunu krājumu Etc. Sastādītājs Ivars Šteinbergs. Redaktors Kārlis Vērdiņš. Dizains - Zane Ernštreite.

Izdots LNMM izstādes ES_TEXT katalogs

Latvijas Nacionālais mākslas muzejs (LNMM) laidis klajā izstādes ES_TEXT katalogu, informēja LNMM preses centra vadītāja Natālija Sujunšalijeva.

Izdota tekstilmāksliniekam Egilam Rozenbergam veltīta monogrāfija

Apgāda VIA ARS izdotajā monogrāfijā Egils Rozenbergs apkopota ievērojamā latviešu tekstilmākslinieka piecdesmit gadus garā, panākumiem bagātā daiļrade, tā iepazīstina ar autora gobelēnu tapšanas līkločiem no 20. gadsimta 70. gadiem līdz mūsdienām.

Izdevniecībā Liels un mazs iznāk vācu mākslinieka Mavila komikss Kinderlande

Bērnu grāmatu izdevniecība Liels un mazs turpina iepazīstināt bērnus un pusaudžus ar Eiropas vēsturi, izdodot vācu mākslinieka Mavila komiksu Kinderlande, kas veltīts notikumiem Austrumberlīnē 1989. gadā, tieši pirms Berlīnes mūra krišanas. Apjomīgo komiksu no vācu valodas tulkojusi Ieva Lešinska, dizaina adaptāciju veikuši Artis Briedis un Reinis Pētersons.

Aicina piedalīties grāmatu lasīšanas maratonā

Izdevniecība “Latvijas mediji” jau otro gadu pēc kārtas aicina bērnus un jauniešus vecumā no 3 līdz 18 gadiem, kā arī viņu vecākus, citus ģimenes locekļus un draugus iesaistīties grāmatu lasīšanas maratonā Grāmatons, izaicinājuma ietvaros lasot grāmatas latviešu valodā un pildot radošus uzdevumus.