Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +6 °C
Daļēji apmācies
Otrdiena, 18. februāris
Kintija, Kora

Pieci.lv ēterā darba dienu vakaros būs jauns raidījums Naktslokāls

Latvijas Radio 5 – Pieci.lv ēterā no 25. februāra darba dienu vakaros plkst.20 būs dzirdams jauns raidījums jauniešiem - Naktslokāls. Raidījuma vadītāji ir Aleksis Vilciņš un Linda Samsonova, kuri vakara programmā ieviesuši daudz jauninājumu, saglabājot arī klausītāju iemīļotas rubrikas, informē Latvijas Radio pārstāve Indra Zomerovska.

Raidījumam ir aktīvs un dinamisks formāts, kas sniedz izklaidējošu saturu un izglītojošu informāciju ar mērķi veicināt jauniešu piederības izjūtu latviskajai kultūras telpai.

"Naktslokālā satiksies visdažādākie mūzikas žanri, cilvēki, sarunas un notikumi. Šī brīža lielākie hiti saplūdīs ar debatēm par izglītības jautājumiem, ceļojumu pieredzes stāsti, sarunas par veselīgu uzturu. Tas viss brīvā atmosfērā, kuru ar savu pievienošanos vakara komandai palīdzēs Linda Samsonova. Līdz šim Linda ballītes izjūtu klausītājiem uzbūra agros brīvdienu rītos -  laiks disko bumbu iegriezt arī darba dienu vakaros!" stāsta ētera personība Aleksis Vilciņš, kurš ar Pieci.lv klausītajiem darbdienu vakaros ir jau trīs gadus.

Savukārt jaunā Pieci.lv vakara balss Linda Samsonova saka: "Esmu priecīga, ka beidzot Pieci.lv ir savs Naktslokāls - vieta, kur vakaros tiekas mūzika, kultūra un sarunas. Ļoti ceru, ka izdosies pietaisīs jaunus klausītājus ar kvalitatīvu saturu un Naktslokāls būs tā vieta, kur jaunieši uzzinās par uzlecošajām mūzikas zvaigznēm un talantiem visā pasaulē, paplašinot savu muzikālo redzesloku un arī mūzikas listes. Tāpat uzsvērsim to, ka pērles atrodamas arī pašmāju un kaimiņvalstu mūzikā."

Raidījumā būs dzirdams plašs mērķauditorijai atbilstošs latviešu un Latvijā radītas mūzikas aptvērums, pasaules jaunāko muzikālo tendenču atspoguļojums, kā arī nodrošināta regulāra atgriezeniska saite ar klausītāju. Naktslokāls nāks klajā ar jaunām vakara rubrikām:

Pirmdienās no plkst.23 arī līdz šim ēterā bija dzirdami Latvijas mākslinieku albumi pilnā garumā, taču tagad rubrikā Izstāsti albumu mūziku papildinās pašu autoru komentāri par katru kompozīciju. Albums ar komentāriem tiks publicēts gan Pieci.lv mājaslapā, gan radio Mixcloud kontā.

Otrdienās skanēs rubrika Dejot aizliegts - pašmāju mūzikas ekspertu un pazinēju sagatavota  kompozīciju izlase. Tā būs mūzika, kuru klausās profesionāļi ar potenciālu uzrunāt daudz plašāku klausītāju loku. Stilistiski piemērota gulētiešanas noskaņai.

Trešdienās Kaimiņu būšanas ietvaros ēterā skanēs šobrīd aktuālākās kaimiņu - lietuviešu un igauņu kompozīcijas, kas sniegs iespēju salīdzina un vērtēt pašmāju un kaimiņvalstu tendences mūzikā. Savukārt rubrikā Neobligātā literatūra būs dzirdama intervija ar kādu Latvijas jauno prozas vai dzejas autoru un viņa darba lasījumi.

Ceturtdienās Aleksim un Lindai uz stundu pievienosies "vēlais viesis" – ar sarunām un viesu izvēlētu mūziku. 

Linda no brīvdienām ir paņēmusi līdzi ceļojumu rubriku 80 dziesmas ap zemeslodi, kurā aicinātie viesi dalīties ar saviem ceļojumu iespaidiem un padomiem, iepazīstinot ar jaunām kultūrām, kā arī Ritvaru Tomu Loginu ar Piecām garšām - mūsdienīgu kulinārijas raidījumu, kas rosinās jauniešus eksperimentēt virtuvē.

Lai veicinātu sarunu un debašu kultūru jauniešu vidū, arī turpmāk otrdienās plkst.21 Pieci.lv ēterā un Facebook tiešraidē varēs dzirdēt jauniešu debates par aktuālu tēmu, kuras nemainīgi vadīs Aleksis Vilciņš. Savukārt ceturtdienās plkst.23 arvien skanēs Pieci.lv auditorijai aktuālu mūziķu koncertu ieraksti rubrikā Uz Naktslokāla skatuves, un piektdienās skanēs Latviešu mūzikas TOP 20, kā arī klausītāju izvēlēta mūzika nedēļas nogales ieskandināšanai.

 

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Interesanti

Vairāk Interesanti


Receptes

Vairāk Receptes


Dzīvnieki

Vairāk Dzīvnieki


Notikumi

Vairāk Notikumi


Cits

Vairāk Cits


Dienas dziesma

Vairāk Dienas dziesma


Tehnoloģijas

Vairāk Tehnoloģijas


Zirnis joko

Vairāk Zirnis joko